Fashion Week a F1 v Miláně - letenky od 599 Kč

15.08.2014
« zpět
nakupovanie-v-milane-kupena1.jpg

Miláno v září, to je Formule 1 a slavná Gran Premio d´Italia, podzimní Milan Fashion Week s módními novinkami na jaro a léto 2015 a mnoho dalšího. Je jisté, že v Miláně vám nuda nehrozí. Akční letenky si pro vás připravilo několik leteckých společností.

Hlavně nízkonákladoví letečtí přepravci dokáží občas vypsat skvělé akce, kdy můžete navštívit známé evropské metropole.

Během léta lákají na podzimní výlety za skvělé ceny.

JAK NEPROMEŠKAT AKČNÍ CENU LETENKY – AKTUÁLNĚ UŽ od 599 Kč

Letečtí přepravci začínají s prodejem akčních letenek obvykle 2 – 3 měsíce před plánovanými termíny letu.

Proto nečekejte na výhodnou last minute nabídku, taková u letenek neexistuje.

Obvykle to funguje tak, že letecký přepravce dá v nejnižší sumě určitý počet letenek, ten pokud se vyprodá, tak nastoupí automaticky vyšší cenový tarif a takhle to jde neustále, až se cena těsně před odletem může několikanásobně zvýšit.

Pokud se dokážete sbalit jen do příručního zavazadla, ušetříte další peníze, které nízkonákladoví přepravci mají za zavazadla do podpalubí. Ne vždy se to dá, hlavně pokud chcete převážet předměty, které do příručního zavazadla nepatří (jejich seznam najdete zde).

Pochopitelné to je i tehdy, pokud letíte do Milána vysloveně za nákupem. Raději si připlaťte zavazadlo do podpalubí při koupi letenky nebo dodatečně prostřednictvím vašeho prodejce letenek, než přímo na letišti. Platí, že zavazadla na letištích vycházejí dráže.

Letecký přepravce WIZZ AIR nabízí přímé lety z Prahy na letiště Bergamo  a jednosměrnou letenku v akční ceně zakoupíte už od 599 Kč. [1]
Jednosměrné letenky do Milána od společnosti Ryanair s odletem z Bratislavy na září, říjen seženete už od 673 Kč. [2]

 

DLOUHÁ DOBA PŘED ODLETEM – CO KDYŽ NEBUDU MOCI LETĚT?

Řeknete si, že 2 -3 měsíce před odletem je dost dlouhá doba a může se stát cokoliv, onemocníte vy nebo blízká osoba, se kterou letíte.

Přestože jste si letenku koupili levně, neradi byste přišli o peníze.

Jelikož nízkonákladoví letečtí přepravci vám nestornují letenku jen tak (výjimku tvoří opravdu velmi vážné důvody, jako je např. úmrtí blízké osoby), nabízíme spolu s našimi letenkami možnost pojištění od pojišťovny Union.

Doporučujeme uzavřít si min. pojištění storna letenky s 20% spoluúčastí. Cena pojištění vychází 3% z ceny letenky a může vám zachránit vaše peníze, pokud nebudete moci vycestovat z důvodu nemoci, hospitalizace či úmrtí v rodině. Poijišťovně tyto důvody musíte zdokladovat a ta už vaši žádost posoudí.

Bohužel, osobní či pracovní důvody vám ani pojišťovna neuzná.

 

LETENKU MÁM A CO UBYTOVÁNÍ?

Širokou nabídku ubytování najdete online přímo na našem portálu.

Kromě toho můžete požádat o vypracování nabídky přímo při koupi letenky a naši pracovníci vás už budou kontaktovat, aby s vámi doladili všechny detaily a vybrali jste si ubytování, které bude vyhovovat vašemu vkusu i finančním představám.

Ubytování se v současné době dá také sehnat za výhodné ceny.

 

VRCHOL FORMULE F1

Velká cena Itálie je jedním z vrcholů Formule 1 už od roku 1921.

Svoje motoristické sny si můžete splnit na slavném Autodromo Nazionale di Monza, které se nachází cca 15 km severně od Milána.

Monza je považována za nejrychlejší závod F1, kde průměrná rychlost závodníků F1 dosahuje rychlosti 250km/h (jsou tací co jedou i o 100km/h rychleji!). Jeden okruh měří 5, 793 km.

Pokud máte v plánu shlédnout tuto vekou událost motoristického světa, tak 05. září je trénink, 06. září kvalifikace a 07. září hlavní závod yes.

 

MILAN FASHION WEEK TO PRAVÉ PRO MILOVNÍKY MÓDY

Miláno – mekka módy, otevře svoje brány Milan Fashion weeku od 17. 09. – 23. 09. 2014.

 

Pokud se vám nepodaří dostat přímo na módní přehlídky, nezoufejte. Luxusní obchody vám určite poslouží jako inspirace a budete si v nich moci ukořistit nějaký vzácný kousek do svého šatníku. Najdete je:

  • ve čtvrti Quadrilatero della moda,
  • na náměstích Galleria Vittorio Emanuele II a Piazza del Duomo,
  • na Via Dane a
  • na Corso Buenos Aires

 

Miláno však není jen F1 či móda, určitě má co nabídnout i milovníkům historie a umění a všem, kteří se nechají tímto městem okouzlit. Více tipů na to, co vidět v Miláně najdete v našem průvodci.

Zdroj: interní informace společnosti CK Malko Polo z 30.07.2014


 [1] akční letenky byly platné ve chvíli přípravy tohoto článku, aktuální ceny nonstop najdete na www.letenky.com/wizzair

 [2] akční letenky byly platné ve chvíli přípravy tohoto článku, aktuální ceny nonstop najdete na www.letenky.com/ryanair

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA LETENEK DO MILÁNA

Špeciální ponuka letenek

Kam Odkud Cesta Spoločnosť Konečná cena s taxami
Miláno Vídeň [obousměrná] Ryanair 947,-  Výběr termínů
Miláno Budapešť [obousměrná] Wizz Air 1 218,-  Výběr termínů
Miláno Praha [jednosměrná letenka] Easyjet Airline 1 747,-  Výběr termínů
Miláno Praha [obousměrná] Wizz Air 1 876,-  Výběr termínů
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

Podobné články


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent