Tatiana Ondrejková se vyjadřuje k situaci s Covid-19

16.03.2020
« zpět
ondrejkovatitulokb201306131046133124405973590.jpg

Vážení zákazníci Pelikána, milí přátelé, jak určitě i sami vnímáte, aktuální situace ohledně současných a preventivních opatření ve snaze zamezení šíření nového koronaviru a onemocnění COVID-19 v naší krajině i za hranicemi se stává stále vážnější a nikdo z nás by ji neměl brát na lehkou váhu či podceňovat.

Světová zdravotnická organizace označila šíření viru za globální pandemii. Čína, Írán, Itálie a Jižní Korea jsou dočasně a preventivně téměř hermeticky uzavřené. Spojené státy americké od 13. března dočasně a preventivně výrazně omezují cestování z Evropy na nejbližších 30 dní a v České republice se rovněž nacházíme v mimořádné situaci.

Pelikán působí v cestovním ruchu více než 15 let a za ten čas jsme se vypracovali na jednoho z největších prodejců letenek a zájezdů v České republice, který zpříjemňuje lidem cestování i v dalších pěti evropských státech.

Podařilo se nám to i proto, že vždy a za každých okolností jsme se snažili s vámi, našimi zákazníky, komunikovat věcně, otevřeně, na rovinu. A nikdy to nemíníme měnit.

Ať už jde o krásné a příjemné chvíle plné zážitků z cest a poznávání, ale i méně příjemné, těžké momenty z cestovatelského prostředí, jakými jsou například zrušené lety a rezervace v ubytovacích zařízeních nebo krachy našich partnerů – leteckých společností či jiných cestovních kanceláří.

Celé vyjádření CEO Pelikána naleznete na portálu Pelipecky.cz.


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent