Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

06.05.2016
« zpět
Biznis-trida.jpg

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Nejlepší sedadla, přednostní nástup do letadla či možnost bezplatně změnit čas, nebo cíl vaší cesty, a to i v den odletu. To vše Vás čeká, pokud si k letence zakoupíte tzv. business třídu, nebo přesněji řečeno - službu Business Plus. Irská letecká společnost se může stát komfortním přepravcem během Vaší služební cesty nebo výletu ve dvojici za velmi rozumné peníze.

Čím dál, tím více má rád Ryanair své pasažéry

Přinášet vylepšení se největší evropská nízkonákladová letecká společnost rozhodla už před několika lety. Pokračuje tak v tzv. "Always Getting Better" programu. Jde o příslib Ryanairu, neustále vylepšovat své služby a jeho součástí jsou v roce 2016 například i nová sedadla s větším prostorem pro nohy, vylepšený interiér či různé novinky, jak ještě šikovnější mobilní aplikace.

Letenku Business Plus koupíte již od 69,99 eur - obsahuje přednostní nástup do letadla, prémiové místo v kabině, zavazadla do podpalubí, přednostní vyřízení na bezpečnostní kontrole a možnost změnit data letů i v den odletu bez dalších nákladů.

Proč je letenka Business Plus skvělá volba?

Pokud rezervujete letenku Business Plus, na bezpečnostní kontrole Vás vybaví expresně a budete v "duty-free" zóně o něco rychleji než ostatní cestující. Zůstane Vám více času na výhodné nákupy či kávu před odletem. Kromě toho, že do letadla nastoupíte mezi prvními, Vaše sedadlo najdete v prvních řadách, abyste po příletu vystupovali rychle, mezi prvními. Business Plus je ideální volba pro ty, kteří cestují za prací, obchodními schůzkami nebo hledají pohodlí a flexibilní letenku za výborné ceny.

 

Na kterých letištích je dostupná služba expresní bezpečnostní kontroly?

Rychlejší kontroly Vám ušetří spoustu času. Služba je dostupná již na jedenatřiceti evropských letištích, z nichž Ryanair létá - Dublin, Belfast, Londýn (Gatwick a Stansted), Birmingham, East Midlands, Liverpool, Manchester, Glasgow, Edinburgh, Barcelona (El Prat), Malaga, Rome (Ciampino, Fiumicino), Milán (Bergamo), Brusel (Charleroi, Zaventem), Atény, Budapešť, Stockholm (Skavsta), Frankfurt (Hahn), Kolín, Hamburg, Stuttgart, Varšava (Modlin), Eindhoven, Faro, Lisabon, Porto, Belfast a Memmingen.


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent