Leťte do Říma za 806 Kč na filmové premiéry, jazz či noční prohlídku Kolosea

11.09.2014
« zpět
Rim-kupena-21.jpg

Leťte za výhodné ceny od 806 Kč do Říma a zajděte se podívat na říjnový filmový festival plný premiér, poslechnout si skvělý jazz a užít si noční atmosféru muzeí, galerií í samotného Kolosea. Generál LeTenky si pro vás připravil akční letenky do Říma od společnosti WizzAir, easyJet a Ryanair.

 

ŘÍM VÁS V ŘÍJNU OSLNÍ:
  • MEZINÁRODNÍM FILMOVÝM FESTIVALEM

Festival Internationale del Film di Roma se koná od 16.10. - 25.10.2014. Přestože letos oslaví jen 9. ročník, svoje dobré jméno si už obhájil a i tento rok organizátoři slibují množství filmových premiér, a to světových i evropských.

Prezentovat se budou nejen celovečerní filmy, ale i dokumenty a krátké filmy. Festival tento rok zahájí svojí premiérou italský film DOMOVNÍK režiséra Vincenza Marra. Více si o festivalu a jeho programu přečtěte na této stránce.

  • NOČNÍMI PROHLÍDKAMI MUZEÍ, GALERIÍ I SAMOTNÉHO KOLOSEA

Památky, muzea a galerie lákají tisíce turistů. Italové proto každou poslední sobotu v měsíci některá muzea a galerie nechávají otevřené i během noci.

Do muzeí ve Vatikánu se v noci můžete podívat každý pátek.

Noční návštěvy Kolosea se konají ve čtvrtek a v sobotu.

Tato akce nočních prohlídek s názvem Una notte al museo trvá do konce roku 2014.

 

TIP: A ještě jedna novinka – od července 2014 – každou první neděli v měsíci je vstup do římských muzeí a galerií zadarmo.

  • JAZZOVÝMI DNY

Od konce září do konce listopadu se koná v Římě Festival Roma Europa, který je přehlídkou moderního evropského divadla a tance.

Ve dnech od 20. 10. – 02. 11. 2014 si na tomto festivalu na svoje přijdou hlavně milovníci jazzu na některém z koncertů Jazz festival Roma. Organizátoři lákají na hvězdné vystoupení Cheta Barkera nebo Leonarda Cohena.

 

DO ŘÍMA LEVNĚ S EASYJETEM, RYANAIREM A WIZZAIREM – už od 30€

Nízkonákladoví letečtí přepravci začínají s prodejem akčních letenek obvykle 2 – 3 měsíce před plánovanými termíny letu.

Proto nečekejte na výhodnou last minute nabídku, taková u letenek neexistuje.

Pokud si dokážete zabalit jen do příručního zavazadla, ušetříte další peníze, které nízkonákladoví přepravci mají za zavazadla do podpalubí.

Ne vždy se to dá, hlavně pokud chcete převážet předměty, které do příručního zavazadla nepatří (jejich seznam najdete zde).

 

NÁŠ TIP: Pokud už nyní víte, že si z Říma chcete přivézt více suvenýrů, raději si připlaťte zavazadlo do podpalubí při koupi letenky nebo dodatečně přes vašeho prodejce letenek, než přímo na letišti. Platí, že zavazadlo na letištích je dražší.

 

Letecký přepravce Ryanair nabízí přímé jednosměrné lety s odletem z Bratislavy na letiště Ciampino v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli (frekvence letů do 25.10., potom je nižší) na říjen už od 806 Kč [1]

 

Jednosměrné letenky do Říma od společnosti WizzAir s odletem z Prahy na letiště Fiumicino na říjen zakoupíte už od 1149 Kč  [2].

 

Letecký přepravce easyJet nabízí 7 dní v týdnu přímé lety z Prahy na letiště Fiumicino a jednosměrnou letenku v akční ceně zakoupíte už od 1366 Kč  [3]

 

PROČ SE VYPLATÍ POJISTIŤ?

Řeknete si, že 2 - 3 měsíce před odletem je dost dlouhá doba a může se stát cokoliv, onemocníte vy nebo blízká osoba, se kterou letíte.

Přestože jste si letenku koupili levně, neradi byste přišli o peníze.

Jelikož nízkonákladoví letečtí přepravci vám nestornují letenku jen tak (výjimku tvoří opravdu velmi vážné důvody, jako je např. úmrtí blízké osoby), nabízíme spolu s našimi letenkami možnost pojištění od pojišťovny Union.

Doporučujeme uzavřít si min. pojištění storna letenky s 20% spoluúčastí. Cena pojištění vychází 3% z ceny letenky a může vám zachránit vaše peníze, pokud nebudete moci vycestovat z důvodu nemoci, hospitalizace či úmrtí v rodině. Poijišťovně tyto důvody musíte zdokladovat a ta už vaši žádost posoudí.

Bohužel, osobní či pracovní důvody vám ani pojišťovna neuzná.

 

KDE SE V ŘÍMĚ UBYTOVAT?

Širokou nabídku ubytování najdete online přímo na našem portálu.

Kromě toho můžete požádat o vypracování nabídky přímo při koupi letenky a naši pracovníci vás už budu kontaktovat, aby s vámi doladili všechny detaily a vybrali vám ubytování, které bude vyhovovat vašemu vkusu i finančním představám,

Více tipů, co vidět a navštívit v Římě najdete i v našem průvodci.

 

Zdroj: interní informace společnosti CK Malko Polo a TS společnosti easyJet z 28.08.2014


[1] akční letenky byly platné ve chvíli přípravy tohoto článku, aktuální ceny nonstop najdete na www.letenky.com/ryanair
[2] akční letenky byly platné ve chvíli přípravy tohoto článku, aktuální ceny nonstop najdete na www.letenky.com/wizzair
[3] akční letenky byly platné ve chvíli přípravy tohoto článku, aktuální ceny nonstop najdete na http://www.letenky.sk/PRG-FCO

 

HRAJTE O DVĚ LETENKY DO ŘÍMA - DO 30.9.2014

Pozor, pozor, právě nyní máte jedinečnou šanci získat dvě letenky do italské metropole úplně zadarrmo. Stačí se jen zapojit do naší soutěže. Více informací získáte na stránce soutěže.

Držíme palce při soutěžení :)

AKČNÍ LETENKY DO ŘÍMA

Špeciální ponuka letenek

Kam Odkud Cesta Spoločnosť Konečná cena s taxami
Řím Budapešť [obousměrná] Ryanair 1 236,-  Výběr termínů
Řím Bratislava [jednosměrná letenka] Ryanair 1 315,-  Výběr termínů
Řím Vídeň [jednosměrná letenka] Ryanair 1 462,-  Výběr termínů
Řím Varšava [obousměrná] Ryanair 1 487,-  Výběr termínů
Řím Debrecen [obousměrná] Wizz Air 1 505,-  Výběr termínů
Řím Praha [obousměrná] Ryanair 1 510,-  Výběr termínů
Řím Vídeň [jednosměrná letenka] Wizz Air 1 589,-  Výběr termínů
Řím Krakov [jednosměrná letenka] Ryanair 1 611,-  Výběr termínů
Řím Budapešť [obousměrná] Wizz Air 1 720,-  Výběr termínů
Řím Poznan [obousměrná] Ryanair 1 876,-  Výběr termínů
Řím Praha [obousměrná] Eurowings 1 941,-  Výběr termínů
Řím Wroclaw [obousměrná] Ryanair 1 941,-  Výběr termínů
Řím Varšava [obousměrná] Wizz Air 2 052,-  Výběr termínů
Řím Praha [obousměrná] Wizz Air 2 085,-  Výběr termínů
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

Podobné články


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent