Za exotikou přímými linkami z Vídně

06.09.2013
« zpět
ilustrační foto
ilustrační foto

Některé přímé linky do vzdálených destinací byly v rámci zefektivnění dopravy zrušené. Lety s přestupy se doba cestování výrazně proudloužila a klesl tak i komfort.

Aktuálně přišla letecká společnost Condor se svojí novinkou – třemi přímými lety z Vídně do exotických destinací během zimní sezóny a budou to Mombasa v Keni, Punta Cana v Dominikánské republice a Varadero na Kubě.

Létat se bude v týdeních intervalech, což tedy znamená, že půjde o 7 nebo 14 denní pobyty (6 nebo 13 nocí pobytu v destinaci).

Další leteckou společností, která nabízí přímou linku během zimní sezóny je Austrian Airlines a její letadla budou směřovat z Vídně na Maledivy.

Se svojí dlouholetou tradicí přímých letů z Vídně do Bangkoku pokračuje i EVA AirEVA Air nabízí tyto přímé lety celoročně, a čtyřikrát do týdne.

Ředitel společnosti Settour a cestovatelského portálu pan Andrej Maťko poznamenal, že délka dovolených v exotických zemích se zkracuje, ale zato se cestuje častěji a aktivněji. Podle jeho slov si lidé zajedou i jen na prodloužený víkend načerpat trochu tepla během podzimu. Hitem sezóny je prý Keňa, kam turisté aktuálně rádi zavítají kvůli dobrému poměru cen a služeb, a také kvůli možnosti vidět divoká africká zvířata ve volné přírodě na safari. Keňa, kterou poslední roky trápila politická nestabilita, je zároveň destinací bez velkého časového posunu, a tím i bez „jet – lagu“ (problémy, které nastanou kvůli časovým posunům při delších cestách letadlem).1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent