Pražské letiště nabízí pohodlí během čekání na odlet

21.11.2014
« zpět
PB010169.JPG

Letiště Václava Havla Praha se umístilo na sedmé příčce v mezinárodní anketě Sleeping in Aiports 2014.

Letiště Václava Havla Praha bylo v této anketě zvoleno cestujícími jedním z deseti letišť, která nabízejí největší komfort a pohodlí během dělšího čekání na let. Pražské letiště se dokonce umístilo o jednu příčku výše než v minulém ročníku této ankety.

Mezinárodní anketa probíhala po celý uplynulý rok a porovnávala evropská letiště hned podle několika parametrů – komfort, vybavenost, čistota a služby pro zákazníky. Průzkumu se zúčastnilo více než 18 000 respondentů z celého světa.

Na pražském letišti bylo kromě všudypřítomných sedaček, odpočinkových zón, 24-hodinového provozu restaurací a obchodů a nabízených služeb kladně hodnoceno i:

  • připojení k WiFi zdarma,
  • rozšířené zázemí pro rodiny s dětmi,
  • centrum pro odpočinek v soukromí,
  • zábava před odletem Rest&Fun,
  • velký výběr privátních salonků,
  • nové relaxační zóny,
  • zlepšení sociálních zařízení včetně vybavení některých toalet o záchodky pro děti.

Ke kladnému hodnocení cestujícími přispěla i řada možností trávení volného času na letišti, jako jsou nové konstrukce na protahovací cvičení, volně přístupné piano, na kterém si mohou cestující zahrát, vyhlídkové terasy, obří tradiční hry nebo např. novinka geocachingu v podobě GeoTour.

Až budete tedy odlétat z Letiště Václava Havla Praha nemusíte se vůbec bát, že by nebylo postaráno o vaše pohodlí. A už vůbec se nebudete nudit, zabaví se i děti a případně můžete realizovat i vaše umělecké sklony.

Zdroj: Tisková zpráva Letiště Václava Havla Praha ze dne 16. 10. 2014.

 

LETENKY S ODLETEM Z PRAHY SI MŮŽETE ZAKOUPIT I U NÁS1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent