EVA Air je novým členem Star Alliance

23.07.2013
« zpět
logo-eva-air1.jpg

Letecká společnost EVA Air dne 18. června 2013 vstoupila do sdružení leteckých společností Star Alliance.

Star Alliance je největším globálním sdružením leteckých společností. Vznikla v roce 1997 a v současnosti má 25 členů. Letecké společnosti v rámci Star Allliance denně provozují cca 22 000 letů do více než 1 300 destinací ve194 zemích.

Letecká společnost EVA Air má ve své nabídce přibližně 60 destinací a do aliance tak přinese novinky v podobě destinací Kaohsiung na Taiwanu a Surabaya v Indonésii. Vzhledem k tomu, že Taiwan je nejblíže ke všem velkým městům v Asii a Pacifiku, považuje se za asijskou centrálu a strategické místo.

Společnost EVA Air tak po 20-ti letech mění název Evergreen Club na Infinity Mileage Lands, a to proto, aby byly splněny cestovatelské požadavky v rámci sítě Star Alliance.

Členství v Infinity Mileage Lands cestujícím zabezpečí tyto výhody:

- sbírání letových mílí ne letech EVA Air/UNI air, ale také na všech letech v rámci Star Alliance,

- nasbírané míle je možné použit na koupi letenky nebo upgrade kamkoliv nejen EVA Air/UNI Air, ale i na letech Star Alliance. Platí – čím více létáta, tím více výhod získáváte,

- kdo byl zatím členem EVA Air/UNI Air a má nasbírané letové míle, tak se doporučuje pro jejich využití, požádat o členství v Infinity Mileage Lands, kam se mu míle automaticky přenesou

- více se o výhodách členů Diamond, Gold, Silver dočtete přímo na stránce Star Alliance.

A ještě jedna novinka letecké společnosti EVA Air. Od září se v její nabídce objeví další odletový a příletový den na trase Vídeň – Bangkok. Kromě středy a pátku se bude létat i v úterý. Odlety na lince VIE – BKK v úterý budou v 18:55, přílety v 10:15, a na trase BKK - VIE bude odlet ve 2:10, přílet vo 8:20.1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent