Blogujete? Staňte se Wizz cestovately a poznávejte Evropu

23.09.2013
« zpět
ilustrační foto
ilustrační foto

Podle tiskové zprávy uveřejněné dne 18. září 2013 vstupuje Wizz Air do blogosféry.

Letecký přepravce Wizz Air vyzval všechny inovativní, kreativní a společenské blogery, aby se přihlásili do nové cestovatelské aplikace WIZZ Challenge. Blogeři, kteří se zaměřují  na témata jako je např.  gastronomie,  životní styl, umění, nové technologie, móda, design a apod.  a připojí se k aplikaci WIZZ Challenge, mohou vyhrát a objevovat nová místa a krásy cestování během 72 hodin.

Přepravce chce prostřednictvím této aplikace ukázat, že cestování po Evropě může být cenově dostupné. Ti blogeři, kteří se zapojí a budou vybráni, získají zpáteční letenku zdarma a k tomu 300 € jako kapesné, aby celému světu ukázali, jak se dá prožít 72 hodinové dobrodružství.

Zájemci se mohou registrovat na http://on.fb.me/WIZZChallenge.  Výherci, kteří budou vybráni interní porotou, která bude příspěvky posuzovat na základě popularity, kreativity a kvality fotografií a textu.

Zástupce společnosti Wizz Air Daniel de Carvalho tvrdí, že novou aplikací chce společnost Wizz Air ukázat, že ji nadchla sociální média a věří, že i nová aplikace zaujme širokou základnu fanoušků na FB. Wizz Air chce prezentovat svoji ideu o tom, že na návštěvu cizích zemí v Evropě není třeba nejdříve dlouho šetřit a následně všechno utratit celé jmění.

Daniel de Carvalho odkazuje: „při nízkých cenách společnosti Wizz Air a chytrých nabídkách může každé město nabídnout neomezené zážitky, dobrodružství a nadšení, přestože cestujete nízkonákladově. WIZZ Challenge začíná, takže pokud blogujete, přihlaste se a máte tak šanci vyhrát“.1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent