All Inclusive dovolená na Kanárských ostrovech od 17 890 Kč

21.01.2022
« zpět
fuerteventura-pobyt-barcelo-cover.jpg

Kanáry jsou v poslední době stále oblíbenějším cílem. Dá se sem vyrazit po celý rok, ostrovy mají totiž co předvést v každém období. Zažijte během naší All Inclusive dovolené jedinečnost jednoho z nich – Fuerteventuru. Tmavá sopečná krajina kontrastující s modrým oceánem a bílými písečnými plážemi je přímo dechberoucí. Přesvědčte se o tom na vlastní oči.

Hlavu složíte v moderním hotelu, ze kterého to budete mít na pláž jen pár kroků. O dokonalý relax se pak postará All Inclusive servis či široká nabídka služeb obsahující například bazény se slanou i sladkou vodou, dětský klub či wellness.

POLOHA HOTELU: Barceló Fuerteventura Mar****, Kanárské ostrovy, Španělsko

 • TERMÍNY: Leden – březen 2022
 • CENA ZAHRNUJE:
  • zpáteční letenku z Prahy,
  • příruční zavazadlo,
  • 4* hotel poblíž pláže,
  • All Inclusive,
  • transfer z letiště do hotelu a zpět.

 

Kanárské ostrovy – podmínky vstupu a návratu do Česka

Kanárské ostrovy se řídí stejnými podmínkami jako pevninské Španělsko. To momentálně řadí Českou republiku mezi rizikové oblasti, při vstupu se tak prokážete QR kódem (ten získáte na základě vyplnění sanitárního formuláře) a jedním z potvrzení o bezinfekčnosti – negativní test, doklad o očkování nebo překonání COVID-19.

Návrat zpět do Česka se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Musíte splnit podmínky té země, ve které jste v posledních 14 dnech strávili více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na vás podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).

Chcete se na Kanárské ostrovy vydat na vlastní pěst? Vyberte si z nabídky letenek:1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent