Preferujete v létě aktivní dovolenou? Zde je 5 tipů na výlet po Evropě

07.05.2020
« zpět
sport-sea-summer-women-active-holiday-relaxing.jpg

Nejste typ, který stráví celý den opalováním se u moře, ale preferujete aktivnější styl dovolené?

Právě pro vás jsou ideální destinací evropská města, které nabízejí řadu kultury, krásné centra měst a kombinaci aktivního poznávání ale i možnosti relaxu. Pokud zrovna nepreferujete dovolenou v Česku, kam se vybrat levně ještě toto léto?

Itálie

Itálie se nedá nemilovat! Bologna se dlouhodobě umisťuje na předních příčkách v žebříčku italských měst s nejlepšími podmínkami pro život. Objevit můžete krásné historické centrum a pak si odpočinout při objevování italské gastronomie. Pokud byste chtěli zažít něco akčnějšího tak si můžete půjčit loď a prozkoumat tak různé italské pobřeží.

Bulharsko

Hlavní a největší město Bulharska je jednou z nejoblíbenějších destinací českých turistů. Sofia nabízí kombinaci různých kultur a náboženství, při procházce městem narazíte na mešitu, katolický kostel, či synagogu.

Ukrajina

Symbolické pro Kyjev jsou zlaté chrámy a kostely, na které narazíte všude ve městě. Hlavní město Ukrajiny má mnoho míst s autentickou atmosférou, která vás vrátí kousek zpět do minulosti.

Velká Británie

Birmingham není tak turistické město jako Londýn, i toto anglické město však má co nabídnout. Do rodiště Williama Shakespeara se lidé každý rok vydávají za uměním či kulturou, a v neposlední řadě i kvůli jídlu.

Irsko

Pohár chlazeného Guinessu a procházka centrem Dublinu vás určitě chytí za srdce. Město je oblíbené pro svou uvolněnou atmosféru, ale i samotných obyvatel, věčně optimistických Irů.

 

Akční letenky


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent