Často cestujete? Zkuste aplikaci Revolut

05.03.2020
« zpět
45687449605d297ea2f4fb.jpg

Směnárny patří do minulého století, ve 21. století máme chytré telefony a aplikace. A jednou takovou aplikací je Revolut, která vám ušetří spoustu peněz při směně..

A o co vlastně jde? Ve zkratce jde o aplikaci pro iOS, nebo Android s názvem Revolut (název už službu celkem slušně charakterizuje – Revolut je opravdu revoluční a nic podobného zde nikdy nebylo). Tu si stáhnete, zaregistrujete se a po pár dnech vám do vaší poštovní schránky dorazí klasická platební karta MasterCard, nebo Visa. Karta bude vypadat tak, jak byste čekali – naleznete na ní klasické číslo karty, platnost, vaše jméno a CVV kód.

Kouzlo aplikace ale spočívá v tom, že Revolut nabízí více než 20 světových měn a k tomu všemu středové kurzy pro převody. Pokud se podíváte, jaké kurzy mají směnárny, nebo vaše banka, tak vám možná i garantuji, že kurzy se Revolutu ani nepřiblíží. Aktuálně není prakticky pro převody měn nic výhodnějšího, než Revolut. V aplikaci si tak stačí otevřít další účty v požadovaných měnách a během vteřiny si převést požadovanou částku.

Aplikaci si můžete stáhnout na oficiálních stránkách, stejně tak se zde můžete zaregistrovat.

Akční letenky


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent