Pelikan.cz: recenze a zkušenosti cestovatelů

04.06.2020
« zpět
PelikanrecenzeCZ.jpg

Pelikan.cz – to nejsou jen akční letenky, ale i pobyty a dovolené, ať už first nebo last minute, výlety do okolí, víkendy v Evropě nebo odpočinek v daleké exotice. V dnešním článku se podíváme blíž na názory a hodnocení služeb zákazníků portálu pelikan.cz.

Jaké mají tedy cestovatelé a zároveň klienti společnosti Pelikán zkušenosti s poskytovanými službami? Vybrali jsme pro vás pár aktuálních recenzí.

 

 

Recenze na pelikan.cz

Připomínky, se kterými zákazníci Pelikána přichází, se týkají různých záležitostí. Ať už se jedná o objednávku speciální stravy na palubě letadla, změny podrobností objednávky, zrušení letu a vrácení peněz nebo pomoc při hledání alternativního spojení. Někdy jsou to důležité a někdy zase méně důležitější záležitosti, které však cestujícím zpříjemňují cestu. Některé požadavky se dají vyřešit za chvíli, jiné mohou trvat několik týdnů. To všechno má vliv na výsledný efekt a samotnou spokojenost zákazníka. I když díky hodnocení zákazníků dokáže společnost Pelikán zlepšovat své služby.

O společnosti Pelikán

Společnost Pelikán vznikla v roce 2004 jako první online prodejce letenek, ubytování, cestovního pojištění a doplňkových cestovatelských produktů na Slovensku. Cílem portálu pelikan.cz je uspokojení potřeb i toho nejnáročnějšího cestovatele, a to nonstop z pohodlí svého domova. Pro své zákazníky pravidelně připravuje lákavé akce a různé zajímavé soutěže, ale hlavně neustále pracuje na zdokonalování a zefektivňování vyhledávání produktů tak, aby zabezpečil co nejlepší cenu a kvalitu poskytovaných služeb.

Akční letenky od pelikan.cz


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent