Nejlepší last minute dárek? Cestovatelský poukaz

21.12.2020
« zpět
poukazy-vanoce-article-koloseum.jpg

Také se ti s každou další zapálenou svíčkou na adventním věnci a pomyšlení na to, že ještě nemáš nakoupené všechny vánoční dárky, nepříjemně zrychluje tep? Společně s naším partnerem Pelikan.cz jsme si pro tebe připravili řešení v podobě cestovatelských poukazů. Vše vyřídíš online, bezpečně, pohodlně a hlavně rychle.

Darovat můžeš poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč nebo v jiné sumě, kterou si zvolíš. Perfektní je, že se s tímto dárkem určitě trefíš do vkusu každému. Protože cestování přece miluje každý! A i přesto, že aktuální situace v mnoha zemích poznávání nových koutů světa zrovna nenahrává, věříme, že už brzy se vše začne v dobré obracet a znovu si budeme moci odškrtávat navštívená místa z našeho cestovatelského seznamu.

Jak dárkový poukaz funguje?

Poukaz v tebou stanovené libovolné hodnotě obratem zašleme na zvolenou e-mailovou adresu. Vybírat můžeš z různých vizuálů a dokonce můžeš použít i svůj vlastní. Platnost kupónu je do konce příštího roku, takže obdarovaný bude mít dostatek času na promyšlení.

DARUJ POUKAZ

Jak cestovatelský poukaz uplatnit?

Proces využití cestovatelského poukazu je opravdu jednoduchý. Je uplatnitelný online, přičemž stačí, když se v příslušném kroku objednávky vloží jeho jedinečný kód do pole „slevový kód“.

A na co jej vlastně může obdarovaný využít? Poukaz je možné uplatnit na koupi libovolné letenky, dovolené či pobytu.

Letenky

Dárkový poukaz je možné využít na letenky kamkoliv. Od nejoblíbenějších destinací Evropy přes Afriku až po zbytek světa. V roce 2020 se jako tradičně nejčastěji létalo do evropských destinací jako Španělsko, Portugalsko či Itálie a Řecko, ale například i do exotiky jako Zanzibar, Maledivy nebo Dominikánská republika.

Pobyty

Nabídka pobytů je opravdu široká. Najdeš zde jak city breaky v těch nejkrásnějších evropských metropolích, tak i parádní dovolené s letenkami, ubytováním, stravou i dalšími službami. Je libo luxusní dovolenou na Zanzibaru nebo v Dubaji? Stačí si jen vybrat.

Dovolená v České republice

Jestli před cestováním do zahraničí dávají tví blízcí přednost wellness nebo oddechu v přírodě naší nádherné republiky, potom je určitě zaujmou domácí pobyty nebo dovolené u sousedů na Slovensku.

DARUJ POUKAZ

Pokud si nejste jisti zda chcete využít dárkové poukazy, přečtěte si recenze na Pelikan.cz, které napsali jiní cestovatelé.1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent