Nový produkt - MIX letenky

15.03.2016
« zpět
letenkymix.jpg

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

Co jsou MIX letenky?
Mix letenky vznikají jedinečnou kombinací leteckých společností a v rámci jedné rezervace dokáží spojit lety aerolinií, které by se za klasických okolností nedali. Letenkami MIX ušetříte kopec času i peněz.


Jak vznikají MIX letenky?
V našem vyhledávači si zadáte svoji destinaci a my vám najdeme nejvýhodnější letenku. Letenky MIX vyhledávají ty nejlevnější tarify a kombinují je tak, aby vás letenka vyšla na co nejmenší peníze. Mix letenky dokáži kombinovat nízkonákladové letecké společnosti, i tradiční aerolinie. Stačí, pokud si vyberete let, který se vám nejvíce zamlouvá, o všechno ostatní se postaráme my. Před odletem vám pošleme palubní lístky, které slouží k vaší identifikaci na letišti. Nezapomínejte, protože MIX letenky vznikají jedinečnou kombinací aerolinek, po každém letu musíte opětovně odbavit zavazadla.


Co se stane, pokud zmeškáte let?
Nemusíte se vůbec stresovat, ke každé MIX letence vám přibalíme garanci, která se vztahuje přesně na tyto případy. Mysleli jsme na vše, abyste mohli létat po světě bez starostí a za super ceny.


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent