Ryanair hlásí novou linku z Košic do Liverpoolu!

16.09.2020
« zpět
1778501140523fafbe739b.jpg

Po plánovaném obnovení leteckého spojení Košice - Doncaster Sheffield společností Wizz Air, přicházejí s dobrými zprávami i největší evropské aerolinky Ryanair. Od října totiž spouštějí novou linku do Liverpoolu, kterou tak spojí naši východní metropoli s oblastí severní Anglie.

Létat z Košic bude pravidelně každou středu ve 20:15 a neděli v 11:15, přičemž první let je naplánován na 25. říjen. Kapacita letadla typu Boeing 737-800 je 189 sedadel. Jednosměrné letenky do Liverpoolu koupíte už od 19,99 EUR!

Výkonný ředitel a předseda představenstva Letiště Košice, Michael Tmej, říká: "Severní Anglie je region, který dlouhodobě figuroval v našich strategických plánech. Jsme nesmírně rádi, že se nám v krátkém čase podařilo dohodnout s našimi partnery hned na dvou linkách. Doncaster Sheffield je ověřená a úspěšná linka, na kterou se Wizz Air vrátí po 2,5-leté přestávce. Velmi se těšíme spolupráci s společností Ryanair na zcela nové lince do Liverpoolu, kterou se otevírá množství nových příležitostí pro cestující z východního Slovenska i severní Anglie. Je velkým úspěchem, že navzdory extrémně složité situaci v letecké dopravě se nám daří zlepšovat leteckou dostupnost Košic a celého regionu východního Slovenska. "

Po uvolnění opatření, které měly zabránit šíření nového koronavirus, se tak obnovily například i spojení Košice - Praha (ČSA), Košice - Vídeň (Austrian Airlines), Košice - Londýn-Luton (Wizz Air) či Košice - Londýn-Stansted (Ryanair) . Zda se obnoví i linky z Düsseldorfu (Eurowings) a z Varšavy (LOT), záleží na rozhodnutí jednotlivých leteckých společností.

 

 

 

 

Akční letenky


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent