Z Prahy do Belfastu a Glasgow s Jet2.com

24.09.2014
« zpět
DSC07821.JPG

Britská nízkonákladová letecká společnost Jet2.com rozšiřuje svoje linky s odletem z Prahy. Nově se bude létat do Belfastu v Severním Irsku a Glasgow ve Skotsku. Ceny přímých letů budou začínat na sumě 1254 Kč.

 

KAM S JET2.COM

Společnost Jet2.com po zařazení nových destinací do svého letového řádu nabízí nejvíce možností na cestování mezi Prahou a Británií. Žádná jiná letecká společnost nemá tolik linek mezi Prahou a Británií.  S Jet2.com můžete letět z Prahy do těchto destinací :

  • Manchester
  • Edinburgh
  • Leeds (Yorkshire)
  • East Midlands ( Nottingham)
  • NewcastleBelfast
  • Glasgow

 

ODKDY SE BUDE LÉTAT

První let na lince mezi Prahou a Belfastem se uskuteční 3. dubna 2015 a na lince do Glasgow se začne létat 21. května 2015. Na obou linkách se bude létat 2x týdně, do Glasgow ve čtvrtek a v neděli a do Belfastu v pondělí a v pátek. Letenky z Prahy do Glasgow a Belfastu jsou již v prodeji a můžete si je zakoupit i přes náš portál.

 

SLUŽBY JET2.COM

Letecká společnost Jet2.com nabízí svým klientům:

  • vstřícné služby
  • prodej místenek
  • limit 22 kg na zavazadla

 

PRO KOHO JSOU LINKY URČENY

Generální ředitel společnosti Jet2.com Steve Heapy uvedl, že společnost Jet2.com jakožto pražská jednička v letech do Británie má to potěšení posílit nabídku levných letů rozšířením o dvě nové destinace. Lety z Prahy do Belfastu a Glasgow nabízí jen společnost Jet2.com a poskytuje tak spojení pro své věrné české obchodní i rekreační zákazníky.

 

 

VYUŽIJTE NAŠE DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

POJIŠTĚNÍ

Pokud se rozhodnete a již nyní si zakoupíte letenku do Belfastu nebo Glasgow s půlročním předstihem, tak si určitě řeknete, že je to dost dlouhá doba a může se stát cokoliv, onemocníte vy nebo blízká osoba, se kterou letíte.

Jelikož nízkonákladoví letečtí přepravci vám nestornují letenku jen tak (výjimku tvoří opravdu velmi vážné důvody,  jako je např. úmrtí blízké osoby), nabízíme spolu s našimi letenkami možnost pojištění od pojišťovny Union.

Doporučujeme uzavřít si min. pojištění storna letenky s 20% spoluúčastí. Cena pojištění vychází 3% z ceny letenky a může vám zachránit vaše peníze, pokud nebudete moci vycestovat z důvodu nemoci, hospitalizace či úmrtí v rodině. Pojišťovně tyto důvody musíte zdokladovat a ta už vaši žádost posoudí.

Bohužel, osobní či pracovní důvody vám ani pojišťovna neuzná.

 

UBYTOVÁNÍ

Přes náš portál si můžete k letence do Belfastu či Glasgow zakoupit i ubytování. Kromě toho můžete požádat o vypracování nabídky ubytování přímo při koupi letenky a naši pracovníci vás už budou kontaktovat, aby s vámi doladili všechny detaily a vybrali jste si ubytování, které bude vyhovovat vašemu vkusu i finančním představám.

Něco málo o Glasgow si můžete přečíst i v cestopisu generála LeTenky, když se vydal objevovat Irsko a Skotsko.

 

JEŠTĚ NEMÁTE LETENKU DO GLASGOW ČI BELFASTU?

 

 

 

 

  1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent