Společnost Emirates spustila webovou stránku v češtině

16.10.2013
« zpět
logoemirates.jpg

Letecká společnost Emirates, zatím jako jediná ze zahraničních aerolinek, spustila tento měsíc svoji webovou stránku v českém jazyce.

Letecká společnost Emirates vyšla vstříc českým cestujícím a jako první velká zahraniční letecká společnost, která působí v České republice, vytvořila svoje webové stránky kompletně v češtině. Čeští cestující tak mají jednodušší přístup k informacím a snadněji si mohou nyní rezervovat letenky či další služby, které letecká společnost poskytuje. Český tým společnosti Emirates spolupracoval na překladu stránek do češtiny s jazykovými odborníky.

Společnost Emirates nabízí jedinečný zážitek na každém ze svých letů - od soukromých apartmá a sprchových lázní po sklopná sedadla a oceňovanou palubní zábavu, která nabízí až 1400 kanálů zábavy. Společnost Emirates poskytuje širokou škálu možností komunikace, takže během letu není problém zůstat ve spojení s rodinou, přáteli či spolupracovníky na zemi. Na vybraných letech můžete používat i svůj mobilní telefon a díky připojení na  Wi-Fi OnAir si můžete prohlížet webové stránky, chatovat, tweetovat, kontrolovat si e-maily. I stravování na palubě letadel společnosti Emirates se drží komfortu, ať se jedná o oběd či večeři, každé menu se vždy skládá z několika chodů.

Společnost Emirates nabízí i sbírání mil a čím více jich získáte, tím větší odměny a výhody na vás pak u společnosti čekají.

Společnost Emirates vznikla v roce 1985, a postupně se vypracovala na jednu z největších a nejdynamičtějších leteckých společností na světě a z Dubaje se stal významný uzel pro celosvětovou leteckou přepravu. V roce 2012 se s touto společností přepravilo více než 39 miliónů cestujících. Flotila společnosti Emirates byla zástupci leteckého sektoru a i samotnými cestujícími vyhodnocena jako nejpohodlnější a nejmodernější.

Společnost Emirates létá do více než 130 destinací napříč všemi kontinenty a tak jejím prostřednictvím můžete poznávat celý svět.

Vyberte si levné letenky od společnosti Emirates:1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent