Emirates nabízí k letence do Dubaje vstup zdarma na akrobatické představení La Perle

23.08.2021
« zpět
la-perle-show-1.jpg

Dubajská show číslo jedna aneb La Perle! Není divu, že dechberoucí vodní divadelní představení, v němž hlavní aktéři vzdorují gravitaci, vzniklo právě v Dubaji – v kulisách s high-tech vybavením a dokonalou automatickou inscenací. O lístky na La Perle je většinou pořádná rvačka. Platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, nicméně vás se to týkat nemusí. Aerolinky Emirates totiž představily speciální akci, v rámci které získáte k zakoupené letence do Dubaje i vstupenku na zmíněné představení zdarma. Letenku je nutné zakoupit do 8. září s návratem zpět do České republiky do 30. září.

Umělecká a akrobatická show s názvem La Perle

La Perle je představením, na které nezapomenete. Celkem jej může sledovat 1300 návštěvníků usazených ve 14 řadách, jež obklopuje bazén v úhlu 270 stupňů. Dobrý výhled tak mají zaručen všichni zůčastnění. Divadlo se nachází v Al Habtoor City a kulisy jsou rozmístěny kolem velkého bazénu, který nabízí několik zajímavých vodních prvků. Mezi nimi například speciální podlahu, která umožňuje okamžité naplnění nebo vypuštění bazénu.

Světoví akrobaté vám předvedou něco, co si ještě dlouho uchováte v paměti. Během show se potápí z výšky 25 m a na výkonných navijácích se pohybují kolem hlediště rychlostí až 15 km/h.

2,7 milionu litrů vody je hlavním prvkem celého představení. Pohled na pódium, které se vám před očima mění z mokrého na suché, je nejen vizuálním, ale i emocionálním zážitkem. Podle zakladatele La Perle se dotkne srdce i duše každého z hlediště a přiměje je sedět na až okraji židlí.

Umělecká a akrobatická laboratoř budoucnosti – i tak je tato velkolepá produkce nazývána. Je spojením toho nejlepšího z uměleckého výkonu, spičkové technologie a kreativních snímků.

Podmínky získání vstupenky

  • Je nutné zakoupit letenku v ekonomické třídě v hodnotě od 479 € (cca 12 215 Kč).
  • Případně je možné zakoupit letenku v business třídě v hodnotě od 2 199 € (cca 56 075 Kč).
  • Nabídka platí pro všechny třídy. Musí se jednat o zpáteční let do Dubaje s Emirates, nevztahuje se na jednosměrné letenky a ani na stopover v Dubaji.
  • Vstupenku získáte automaticky při zakoupení letenky.
  • Vstupenky jsou dostupné u letů do 30. září, nicméně letenku je třeba zakoupit do 8. září 2021.
  • Odlet zpět do Česka musí proběhnout do 30. září 2021.

Termíny představení La Perle

Show se koná dvakrát za noc a to během pěti dní v týdnu. Od úterý do pátku je k vidění v časech od 19:00 a 21:30. V sobotu od 16:00 a 19:00. Detailnější informace najdete v AKTUÁLNÍM KALENDÁŘI.

Letenky do Dubaje

Multicity letenky a další speciální nabídky v Dubaji najdete u specialistů na Spojené arabské emiráty Dubaihop.1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent