[Folder]
[Folder]
[Folder]  (návrat)
[Folder]  (návrat)


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23měs
[Folder]
Vyhledat na staré verzi letenky.com
Informace o zavazadlech letecké společnosti Emirates
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x7kg/osoba, max. rozměry 55x38x20cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí) v ceně letenky, 1x30kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Nejžhavější novinky leteckých společností na jaro 2015]

Na vídeňském letišti představilo svoje novinky letošního jara 28 vybraných leteckých společností. Tým Letenky.com nesměl na této akci chybět. Přečtěte si o tom, čím nás chtějí přepravci v blízké době překvapit a ulehčit nám cestování po celém světě.

[Do Dubaje z Prahy i z Bratislavy od prosince]

Letecká společnost FlyDubai bude od 5. prosince 2014 létat na nové lince Praha – Dubaj a od  6. prosince 2014 na lince Bratislava – Dubaj. Letenky jsou již v prodeji.

[Společnost Emirates spustila webovou stránku v češtině]

Letecká společnost Emirates, zatím jako jediná ze zahraničních aerolinek, spustila tento měsíc svoji webovou stránku v českém jazyce.

[Emirates budou nabízet lety do Bostonu]

Od 10. března 2014 plánuje letecká společnost Emirates spustit pravidelnou transatlantickou linku do Bostonu.

[Pětiletka A380 v Emirates]

Letecká společnost Emirates oslavuje páté výročí od zařazení letadla typu A380 do svojí flotily. Stroje A380 přepravily už více než 18 mil. cestujících této společnosti.

Národní letecká společnost Spojených arabských emirátů Emirates vznikla v roce 1985 na základě podpory dubajské královské rodiny. První let se uskutečnil 25. října 1985 a směřoval z Dubaje do Karáčí. Od roku 1987 letadla společnosti Emirates létají na letiště v Londýně (Gatwick) a ve Frankfurtu. Hlavní sídlo společnosti je v Dubaji a svoji hlavní základnu má na letišti Dubai International Airport.

Společnost Emirates létá do cca 105 destinací v rámci Středního východu, Dálného východu, Evropy, Asie a Severní Ameriky. S Emirates můžete absolvovat i několik nejdelších komerčních letů, a to z Dubaje do Los Angeles, San Francisca a do Houstonu.

Flotilu letecké společnosti  tvoří letadla typu Airbus a Boeing.

Služby na palubách letadel společnosti Emirates patří k nadstandardním a její servis je excelentní. Snaha této letecké společnosti se cení a prestižní britská letecká agentura Skytrax ji ohodnotila jako 8. nejlepší leteckou společnost světa. Klienti této společnosti mohou během letu i telefonovat.

 

IATA kód společnosti: EK

Webová stránka společnosti: www.emirates.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent