Dovolená v soukromí! 4 noci v apartmánu v Trogiru od 1 790 Kč

30.06.2021
« zpět
trogir-apartmany-more.jpg

Toužíte po nikým a ničím nerušené dovolené u moře? Pak máme něco přesně pro vás! Prostředí příjemných 3* apartmánů vám poskytne dostatečné soukromí s možností nejrůznějších zábavních aktivit. Můžete si zahrát třeba volejbal, basketbal nebo vyrazit na kolo. Pro fanoušky něčeho klidnějšího tu je nordic walking nebo jóga. Ale hlavní atrakcí bude určitě pláž! Tu budete mít z pokoje jen pár kroků.

Za chorvatskou historií se pak vydejte do 4 kilometry vzdáleného Trogiru, nádherného města, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Ve městě se odměňte zmrzlinou nebo večeří v jedné z restaurací a nasajte zdejší atmosféru. V okolí hotelu je toho k vidění rovněž dost – přímořská promenáda či rybářská vesnička Seget. Samotné apartmány jsou pak vybaveny vším potřebným, najdete tu kuchyňku, pohodlnou postel i koupelnu.

  • POLOHA HOTELU: Apartments Medena***​, Seget Donji, Chorvatsko
  • TERMÍNY: Červenec – říjen 2021
  • CENA ZAHRNUJE:
    • ubytování v příjemném apartmánu blízko pláže,
    • možnosti sportovních aktivit,
    • dobrá poloha – kousek od Trogiru a Splitu.

Podmínky vstupu do Chorvatska a návrat

Cestující z České republiky mohou od 18. června 2021 přijet do Chorvatska za stejných podmínek, jako před pandemií koronaviru, takže bez jakýchkoliv omezení. Na cestu stačí jen občanský průkaz nebo pas a doporučené je nahlásit svůj příjezd vyplněním online formuláře.

Návrat z Chorvatska zpět do Česka je v současné chvíli rovněž bez omezení, neboť je Chorvatsko na českém cestovatelském semaforu zařazeno mezi zelenými zeměmi.

Chcete se vydat do Chorvatska na vlastní pěst? Podívejte se na letenky:1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent