Levné parkování u letišť v Praze, ve Vídni a v Bratislavě

28.10.2014
« zpět
parking.jpg

Přemýšlíte o tom, jak se dostat pohodlně a levně na letiště k vašemu odletu a nemuseli jste při tom žádat o odvoz Vaše nejbližšíí? Máme pro vás ideální řešení. Parkovací karty na nejbližších letištích.

Naše společnost nabízí svým klientům levné parkování u letišť v Praze, v Bratislavě i ve Vídni .

Parkování je zabezpečeno kamerovým systémem na hlídaných parkovištích a je k dispozici 24-hodin denně. Vaším autem se pohodlně dovezete na parkoviště, zaparkujete a po příletu si ho opeť vyzvednete.

 

NÁVOD NA REZERVACI PARKOVACÍCH KARET

 

Infografiku v plném rozlišení si můžete stáhnout pod tímto článkem.

 

  • PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ V PRAZE

 

Parkoviště u letiště v Praze se nachází 4 km od letiště. Zabezpečen je i bezplatný transfer na letiště a z letiště pohodlným mikrobusem.

Parkoviště má kapacitu více než 400 parkovacích míst.

Parkoviště je oplocené, je monitorováno kamerovým systémem, zabezpečovacím zařízením a je pro vás k dispozici 24-hodin denně.

Více si o parkování u pražského letiště přečtěte na této stránce.

 

 

  • PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ V BRATISLAVĚ

 

Parkoviště se nachází jen 1,2 km od letiště a je poskytováno s transferem na letiště a z letiště zdarma. Zaparkovat můžete na libovolný počet dní.

Jelikož kapacita parkoviště je omezená, včasná rezervace parkovacího místa vám s jistotou zabezpečí, že budete mít kde zaparkovat, protože místo na parkovišti vám budeme držet na období, které jste si vyžádali. Doporučujeme si prověřit dostupnost hned, jak budete vědět data letů.

Více si o parkování u bratislavského letiště přečtěte na této stránce.

 

PLATBA ZA PARKOVÁNÍ V PRAZE A BRATISLAVĚ

U obou parkovišť se parkovné účtuje za počet dní, přičemž za den se považuje i započatý den, t.j. např. 25 hodin = 2 dny. 

Příjezd na parkoviště doporučujeme aspoň 2,5 hod. před plánovaným odletem. K objednání parkovacího místa je potřeba uvést jméno, telefon, e-mail, SPZ auta a destinaci kam poletíte.

 

Cenník vybraných dní parkování u letiště v Bratislavě:

Kompletní cenník najdete zde.

Cenník byl aktuální k 27.10.2014, jeho pravidelná aktualizace probíhá na těchto stránkách.

 

Cenník vybraných dní parkování u letiště v Praze:

Kompletní cenník najdete zde.

Cenník byl aktuální k 27.10.2014, jeho pravidelná aktualizace probíhá na těchto stránkách.

 

  • PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ VE VÍDNI -  SCHWECHAT

 

Pro parkování na letišti Vídeň Schwechat vám nabízíme zvýhodněné parkovací karty na 4, 8, 15 a 22-denní pobyty na parkovištích PARKPLATZ  C, PARKHAUS 4 a MAZUR.

 

  • PARKHAUS 4  = nachází se  východně od odletového Terminálu 1, v pěším dosahu cca do 400 metrů.

Více si o parkování na parkovišti Parkhaus 4 přečtěte na této stránce.

 

  • PARKPLATZ C = nachází se východně od odletového Terminálu 1, v pěším dosahu cca 1000 metrů, přičemž k odletovým terminálům se dostanete pěšky podzemní chodbou s urychlovacími pásy.

Více si o parkování na parkovišti Parkplatz C přečtete na této stránce.

 

  • MAZUR = nachází se přímo v oblasti areálu letiště. Mezi parkovištěm a odletovým/příletovým terminálem na letišti jezdí pravidelná autobusová přeprava. Z parkoviště směrem na letiště jezdí autobus každých 15/30 min. přes den a každých 20 minut v noci /00:00 – 5:20/.

    Z letiště směrem na parkoviště odjíždí autobus každých 30 min. Zastávka se nachází před check-inem 3, stanoviště autobusů č. 1, kde jsou odjezdy vypsané i na informačních tabulích. Přeprava je zabezpečena 24-hodin denně.

Více si o parkování na parkovišti Mazur přečtěte na této stránce.

 

PLATBA ZA PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ VE VÍDNI

 

Karty nejsou na konkrétní datum, ale začínají plynout vstupem na parkoviště. Parkovací karta se použije však až při odjezdu z parkoviště jako platidlo za parkování.

 

Cenník v parkovacích karet u letiště ve VÍDNI:

Cenník byl aktuální k 27.10.2014, jeho pravidelná aktualizace probíhá na těchto stránkách.

 

VÝHODY NÁKUPU PARKOVACÍCH MÍST PŘEDEM

Zakoupením parkovacích karet předem ušetříte až 40 – 50 % nákladů na parkování v porovnání se sazbami za platbu přímo na letišti bez zvýhodněné parkovací karty.

 

JAK REZERVOVAT PARKOVACÍ KARTY

1) Karty si můžete objednat přímo přes náš internetový portál zasláním požadavku emailem na adresu info@letenky.com, příp. přímo s rezervací letenky nebo osobně na pobočce v Myjavě.

2) Na základě objednávky a připsání platby vám parkovací kartu pošleme doporučeně 1. třídou na vaši adresu /při parkovacích kartách do Vídně/ nebo vám potvrzení o parkovacím místě pošleme mailem /při parkování v Bratislavě a Praze/.

3) Zvýhodněné parkování si můžete zakoupit spolu s objednávkou letenky nebo jako samostatnou službu bez rozdílu ceny.

 

CHCI SI ZAKOUPIT PARKOVACÍ KARTU

 

INFOGRAFIKA KE STAŽENÍ:1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent