All Inclusive dovolená na Kanárských ostrovech od 19 090 Kč

11.03.2021
« zpět
fuerteventura-canary-islands-beach.jpg

Milovníci tepla mají určitě radost, že už začíná jaro a sluníčko přes den pomalu nabírá na síle. Nicméně podle lidové pranostiky Březen – za kamna vlezem, Duben – ještě tam budem bychom se při odhazování vrstev neměli unáhlit. Jestli ale patříte mezi ty nedočkavé, co by celý proces rádi urychlili, vydejte se někam, kde bude v dubnu jako u kamen. Teploty na Kanárských ostrovech v tomto období dosahují i 21 °C, takže podle nás ideální volba. Co říkáte?

Vydejte se na dovolenou na ostrov Fuerteventura a užijte si ho se vším, co nabízí. All Inclusive servis či procházka po pobřeží bude skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají odpočinek. Tenisové kurty a rozmanitou přírodu, jež přímo volá po turistice, si zase nenechají ujít fanoušci aktivnější dovolené. A děti? Ty jistě najdete na dětském hřišti, které je součástí hotelu.

 • ADRESA HOTELU: Eurostars Las Salinas****, Fuerteventura, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • TERMÍNY: Duben 2021
 • MÍSTO ODLETU: Praha
 • CENA ZAHRNUJE:
  • zpáteční letenku z Prahy,
  • příruční zavazadlo,
  • ubytování v útulných apartmánech,
  • stravování formou All Inclusive,
  • transfer z letiště do hotelu a zpět.

Vstup na Kanárské ostrovy

Pro vstup na Kanárské ostrovy platí stejná pravidla jako pro celé Španělsko. Je třeba se prokázat negativním výsledkem PCR/TMA testu na COVID-19, který nebude starší než 72 hodin. Současně s tím je nutné před odletem vyplnit vstupní formulář.

Na Kanárských ostrovech jsou negativní výsledky testů na koronavirus vyžadovány rovněž ubytovacími zařízeními pro turisty.

Návrat do ČR

Návrat zpět do České republiky se odvíjí od podmínek, které stanovuje cestovatelský semafor.

Podle něj jsou Kanárské ostrovy aktuálně zařazeny mezi oblasti vyznačené červenou barvou. Při návratu zpět do ČR je tak nutné ještě před vstupem disponovat písemným potvrzením o negativním výsledku antigenního testu, ne staršího 24 hodin od odběru, nebo PCR testu, ne staršího 72 hodin od odběru, a vyplnit příjezdový formulář

Následně je po návratu třeba do 5 dní v ČR absolvovat další test (tentokrát PCR). Do obdržení negativního výsledku je nutná samoizolace. Posledním opatřením je, že osoba musí 10 dní po příjezdu z červeného státu nosit všude mimo domov roušku.

Chcete se na Kanárské ostrovy vydat na vlastní pěst? Mrkněte na akční letenky:1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent