Leťte na dovolenou s AirExplore!

21.07.2020
« zpět
index.jpg

Chtěli byste v těchto časech na dovolenou, ale nevíte kam a s kým? Máme pro vás možné řešení, slovenskou aerolinku AirExplore.

AirExplore je slovenská letecká společnost zaměřující se na pronájem letadel. Založena byla v roce 2010 a operuje s moderní flotilou sedmi Boeingů 737-800. Aerolinky od svého vzniku přepravily více než 5 milionů pasažérů. Služby aerolinky využívají i jiné letecké společnosti po celém světě. Letecká společnost AirExplore organizovala repatriační lety během pandemie koronavirusu, díky kterým se dostali do bezpečí domova tisíce Slováků uvízlých v zahraničí.

 

V roce 2020 se AirExlore a Pelikán rozhodli společně spustit dovolenové lety do Splitu v Chorvatsku. Na této lince se od července do září 2020 létá 2 krát týdně. Klienti si mohou vybrat mezi 2 tarify (jeden standard, druhý je flexi letenka, kde je změna termínu letenky 1x zdarma), v obou jsou zahrnuta velká zavazadla, odlety jsou z nedaleké Bratislavy.

Jaké jsou aktuální podmínky cestování? Které země jsou otevřené a které jsou stále ještě uzavřené? Posbírali jsme všechny dostupné údaje ohledně vstupu do nejnavštěvovanějších zemí!

Akční letenky


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent