Informace o zavazadlech letecké společnosti Emirates
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x7kg/osoba, max. rozměry 55x38x20cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí) v ceně letenky, 1x30kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Emirates nabízí k letence do Dubaje vstup zdarma na akrobatické představení La Perle]

Dubajská show číslo jedna aneb La Perle! Není divu, že dechberoucí vodní divadelní představení, v němž hlavní aktéři vzdorují gravitaci, vzniklo právě v Dubaji – v kulisách s high-tech vybavením a dokonalou automatickou inscenací. O lístky na La Perle je většinou pořádná rvačka. Platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, nicméně vás se to týkat nemusí. Aerolinky Emirates totiž představily speciální akci, v rámci které získáte k zakoupené letence do Dubaje i vstupenku na zmíněné představení zdarma. Letenku je nutné zakoupit do 8. září s návratem zpět do České republiky do 30. září.

[Nejžhavější novinky leteckých společností na jaro 2015]

Na vídeňském letišti představilo svoje novinky letošního jara 28 vybraných leteckých společností. Tým Letenky.com nesměl na této akci chybět. Přečtěte si o tom, čím nás chtějí přepravci v blízké době překvapit a ulehčit nám cestování po celém světě.

[Do Dubaje z Prahy i z Bratislavy od prosince]

Letecká společnost FlyDubai bude od 5. prosince 2014 létat na nové lince Praha – Dubaj a od  6. prosince 2014 na lince Bratislava – Dubaj. Letenky jsou již v prodeji.

[Společnost Emirates spustila webovou stránku v češtině]

Letecká společnost Emirates, zatím jako jediná ze zahraničních aerolinek, spustila tento měsíc svoji webovou stránku v českém jazyce.

[Emirates budou nabízet lety do Bostonu]

Od 10. března 2014 plánuje letecká společnost Emirates spustit pravidelnou transatlantickou linku do Bostonu.

Národní letecká společnost Spojených arabských emirátů Emirates vznikla v roce 1985 na základě podpory dubajské královské rodiny. První let se uskutečnil 25. října 1985 a směřoval z Dubaje do Karáčí. Od roku 1987 letadla společnosti Emirates létají na letiště v Londýně (Gatwick) a ve Frankfurtu. Hlavní sídlo společnosti je v Dubaji a svoji hlavní základnu má na letišti Dubai International Airport.

Společnost Emirates létá do cca 105 destinací v rámci Středního východu, Dálného východu, Evropy, Asie a Severní Ameriky. S Emirates můžete absolvovat i několik nejdelších komerčních letů, a to z Dubaje do Los Angeles, San Francisca a do Houstonu.

Flotilu letecké společnosti  tvoří letadla typu Airbus a Boeing.

Služby na palubách letadel společnosti Emirates patří k nadstandardním a její servis je excelentní. Snaha této letecké společnosti se cení a prestižní britská letecká agentura Skytrax ji ohodnotila jako 8. nejlepší leteckou společnost světa. Klienti této společnosti mohou během letu i telefonovat.

 

IATA kód společnosti: EK

Webová stránka společnosti: www.emirates.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent