Wizz Air přichází s výhodami pro stálé klienty

17.01.2014
« zpět
letusky-wizzair-z-ich-stranky-zmensena1.jpg

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air přichází s novinkou Privilege Pass, která nabízí nadstandardní doplňkové služby pro svoje stálé klienty.

Klienti, kteří si zakoupí Privilege Pass, tak získají neomezený přednostní nástup do letadla a větší zavazadlo na palubu letadla.

Jedná se o věrnostní produkt, který má držiteli Privilege Passu přinášet uvedené výhody na všech letech se společností Wizz Air po dobu minimálně jednoho roku.

Privilege Pass je možné si zakoupit na stránce přepravce za 99€. Těm, kteří často cestují, by se měla cena Privilege Passu rychle vykompenzovat úsporami. Nemusí totiž platit za velké zavazadlo na palubu ani přednostní nástup. Privilege Pass má platnost jeden rok od data vydání.

Výhody platí okamžitě po zakoupení na všechny již rezervované, neuskutečněné lety. Dále na všechny nové rezervace účiněné v období jednoleté platnosti bez ohledu na příští datum letu.

Podle obchodního ředitele Gyorga Abrána má být nová služba benefitem pro stále se rozrůstající klientelu a hlavně pro stálé klienty. Těm má nová služba pomoci ušetřit peníze za služby, které jsou běžně u nízkonákladových přepravců za příplatek.

Letenky společnosti WizzAir do zajímavých destinací za výhodné ceny najdete i na našem portálu.1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent