Informace o zavazadlech letecké společnosti LOT
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x6kg/osoba, max. rozměry 55x40x23cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí)

v ceně letenky, 1x20kg/osoba, (do USA a Kanady 1x23kg, na  Blízký východ 1x30kg), max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm

Archiv zpráv

Aktuality

[Nejžhavější novinky leteckých společností na jaro 2015]

Na vídeňském letišti představilo svoje novinky letošního jara 28 vybraných leteckých společností. Tým Letenky.com nesměl na této akci chybět. Přečtěte si o tom, čím nás chtějí přepravci v blízké době překvapit a ulehčit nám cestování po celém světě.

[Boeing odškodní polský LOT]

Polská národní letecká společnost LOT Polish Airlines se dohodla s americkou společností Boeing na odškodném za vynucenou odstávku letadel 787 Dreamliner v letošním roce.

Polská národní letecká společnost LOT Polish Airlines byla založena 1. ledna 1929 polskou vládou. Jedná se o jednu z nejstarších leteckých společností na světě. Hlavní sídlo společnosti je ve Varšavě. Její hlavní základnou je letiště Frédérica Chopina. LOT Polish Airlines  je klasická letecká společnost. První zaoceánský let společnost uskutečnila v květnu roku 1972.

Od roku 1930 je tato letecká společnost členem IATA. A od roku 2003 je společnost LOT členem aliance leteckých společností Star Alliance. Flotilu této letecké společnosti tvoří stroje typu Boeing, Embraer a ATR.

LOT létá do 56-ti destinací, které se nacházejí v Evropě, v Severní Americe a v Asii. Od roku 2010 létá do Jerevanu, Bejrútu, Tallinnu, Kaliningradu nebo Gothenburgu.

 

IATA kód společnosti: LO

Webová stránka společnosti: www.lot.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent