Informace o zavazadlech letecké společnosti Austrian
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x8kg/osoba, max. rozměry 55x40x23cm
Zapsané zavazadlo(do podpalubí) v ceně letenky, 1x23kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Rady, jak létat se sportovním zavazadlem – 2. část]

Nedávno jsme publikovali článek o přepravě sportovních zavazadel s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Tentokrát vám poradíme, jak přepravit jízdní kolo, golfové náčiní, potápěčskou výstroj či lyže s leteckými přepravci Austrian Airlines, KLM, Air France a s Lufthansou.

[Létejte s hudebním nástrojem do celého světa jako Diabli]

Před pár měsíci jsme psali o přepravě hudebních nástrojů na palubě nebo v podpalubí nízkonákladových leteckých přepravců, kterých cestující využívají na lety v rámci Evropy. V tomto článku se budeme věnovat přepravě hudebních nástrojů klasickými leteckými společnostmi do celého světa.

[Soutěžili jste s námi na Leteckém dni v Holíči?]

Náš portál se tento rok stal jedním z mediálních partnerů už 15. ročníku Leteckého dne v Holíči. Náš generál LeTenky spolu se svým týmem přišel 2. srpna na holíčské letiště a připravil si pro účastníky několik překvapení.

[Austrian red|lounge pro byznysmeny a nejen pro ně: akce nyní za 17,50 EUR]

Vstupte do exkluzivního světa Austrian Business Lounge – služba Austrian red|lounge vám to umožní i s letenkou v ekonomické třídě!

[Austrian: Vychutnejte si pohodlí byznysu i v ekonomické třídě díky  Austrian Smart Upgrade]

Máte už zakoupenou letenku s Austrian Airlines v ekonomické třídě? Rádi byste si však na svém nastávajícím letu vychutnali prvotřídní služby a pohodlí byznys třídy?

Austrian Airlines - rakouská národní letecká společnost byla založena 30. září 1957. Má sídlo ve Vídni. První letadlo vzlétlo z vídeňského letiště 18. března 1958. Letadla společnosti Austrian Airlines létají převážně po Evropě, ale můžete s nimi letět i do Kanady, Číny, Indie, USA, Japonska, Thajska nebo Dominikánské republiky. Austrian Airlines je klasická letecká společnost. Můžete si zvolit jednu ze dvou tříd, a to Business Class nebo Economy Class.

Domovským letištěm společnosti Austrian Airlines je vídeňské letiště Schwechat a základnu má i na letišti v Insbrucku. Od roku 2000 je společnost Austrian Airlines členem největší letecké aliance Star Alliance. Její letecká flotila sestává z Boeingů, Airbusů, Fokkerů a Bombardierů.

V rámci střední a východní Evropy létá do více než 40 destinací, v rámci Středního východu do 8 destinací, v rámci západní Evropy do 15 destinací a provozuje i dálkové lety do 7 destinací.

IATA kód společnosti: OS

Webová stránka: www.austrian.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent