Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Mauricius z Prahy od 13 790 Kč se zavazadlem a v top termínech]
17.04.2023
Mauricius z Prahy od 13 790 Kč se zavazadlem a v top termínech

Exotický ostrov Mauricius najdete v Indickém oceánu, a to zhruba 800 km východně od Madagaskaru. Proslavil se díky svým dokonalým bělostným plážím, tyrkysovým lagunám a korálovým útesům, které lákají potápěče z celého světa. Kromě toho se tady ukrývají nádherné přírodní rezervace a národní parky, kde můžete objevovat pestrou faunu a flóru.

více
[Jedinečná Madeira! Letenky z Prahy od 3 890 Kč s termíny až do října]
02.01.2023
Jedinečná Madeira! Letenky z Prahy od 3 890 Kč s termíny až do října

Madeira je portugalským ostrovem, který najdete v Atlantiku. Na svoji jedinečnou krajinu tvořenou tropickými rostlinami, útesy, divokými plážemi, botanickými zahradami a samozřejmě dechberoucími stezkami či horami láká zejména milovníky turistiky. A právě i díky své podobnosti s Havajskými ostrovy je nazývána Havají Atlantiku. Pro nás je tak mimo jiné skvělou alternativou, když se nám na vzdálenou a dražší Havaj nechce cestovat.

více
[LAST MINUTE: All Inclusive dovolená na Mallorce od 10 990 Kč]
10.10.2022
LAST MINUTE: All Inclusive dovolená na Mallorce od 10 990 Kč

Mallorca je hvězdou Baleárských ostrovů, která má co nabídnout během celého roku. Přesvědčte se o tom už za pár dní díky All Inclusive pobytu s fantastickou cenovkou. Čekají na vás romantické procházky po pláži či malebná městečka. Jestli ale dáváte přednost o něco aktivnějšímu programu, naplánujte si turistiku. Mallorca má nádherná pohoří, k jejichž prozkoumávání vám aktuální podzimní teploty přímo hrají do karet.

více
[MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč]
18.08.2022
MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč

Procházky v Central Parku, výlet k soše Svobody, ruch na Times Square a spoustu dalších zážitků si nyní můžete naplánovat díky super akčním letenkám do New Yorku. Letíte z Prahy od neuvěřitelných 7 990 Kč. Moc ale neotálejte, akce totiž platí už jen do zítřka (19. srpna 2022) nebo do vyprodání.

více
[Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč]
20.07.2022
Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč

Když se řekne léto, vybaví se nám dovolená v Chorvatsku. Máte v plánu se sem letos taky vydat? Potom pro vás máme super tip – zapomeňte na nekonečnou a únavnou cestu autem a sáhněte po akčních letenkách. Z Bratislavy, Vídně nebo Prahy letíte už od 464 Kč a na místě budete cobydup.

více

Vídeň - parkování Mazur Parkplatz

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI VÍDEŇ - Parkplatz MAZUR

 

Parkoviště Parkplatz Mazur je z důvodu opatření souvisejících s onemocněním COVID-19 dočasně zavřeno.

 

Zaparkovat však můžete já jednom z blízkých parkovišť Parkplatz C, Parkhaus 3 a Parkhaus 4.

 

 

Náš portál Vám nabízí možnost parkování Vašeho automobilu v době, kdy jste právě na dovolené nebo na pracovní cestě v zahraničí. Vaše cesta z domova na letiště ve Vídni tak může proběhnout v pohodlí Vašeho vlastního automobilu. Parkoviště MAZUR se nachází přímo v oblasti areálu letiště. Mezi parkovištěm a odletovým / příletovým terminálem na letišti jezdí pravidelná autobusová doprava.

Z parkoviště směrem na letiště chodí autobus každých 30 min., odchody sú 5.50, 6.20, 6.50, 7.20,atď. Z letiště směrem na parkoviště odjíždí autobus také každých 30 min. Zastávka se nachází před check-inem 3, stanovisko autobusú č. 1, kde jsou odchody vypsány i na informačních tabulích. Odjezdy jsou 6.00, 6.30., 7.00, 7.30, atď. Přeprava je zajištěna 24 hodín denně.

 

Jak se dostat na parkoviště:

Na parkoviště se nejsnadněji (a bez nutnosti rakouské dálniční známky)  dostanete po silnici B9 z Bratislavy přes hraniční přechod Berg směrem na Vídeň. Před obcí Fischamend neodbočujte na dálnici A4, ale pokračujte stále po silnici B9. Po levé straně budete mít letiště a po pravé straně dálnici A4. Protože parkujete na parkovišti Mazur, tak pokračujte po silnici B9 dále směrem na Vídeň, na levé straně odbočíte (ještě v rámci okrajové části letiště) na parkoviště Mazur. U silnice je informační tabule.

Jak se dostat z parkoviště na letiště a zpět?

Pokud parkujete na parkovišti Mazur, v přední části areálu parkoviště (na malém kruhovém objezdu) je zastávka autobusu, který jezdí zdarma s několika zastávkami až k odletovému terminálu. Pro cestu zpět stojí autobus na první příčné zastávce před odletovým terminálem. Cesta zpět je také zdarma. Autobus jezdí podle jízdního řádu uvedeného na autobusové zastávce, ale cca každých 15 - 20 minut. Jezdí ve dne i v noci.

Zakupte si parkování předem a ušetřete - Praha, Vídeň, Bratislava

 

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent