Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Emirates nabízí k letence do Dubaje vstup zdarma na akrobatické představení La Perle]
23.08.2021
Emirates nabízí k letence do Dubaje vstup zdarma na akrobatické představení La Perle

Dubajská show číslo jedna aneb La Perle! Není divu, že dechberoucí vodní divadelní představení, v němž hlavní aktéři vzdorují gravitaci, vzniklo právě v Dubaji – v kulisách s high-tech vybavením a dokonalou automatickou inscenací. O lístky na La Perle je většinou pořádná rvačka. Platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele, nicméně vás se to týkat nemusí. Aerolinky Emirates totiž představily speciální akci, v rámci které získáte k zakoupené letence do Dubaje i vstupenku na zmíněné představení zdarma. Letenku je nutné zakoupit do 8. září s návratem zpět do České republiky do 30. září.

více
[4* dovolená v Bešeňové se vstupem do aquaparku od 2 990 Kč]
04.08.2021
4* dovolená v Bešeňové se vstupem do aquaparku od 2 990 Kč

Patříte mezi milovníky resortové dovolené? Potom pro vás máme dobrou zprávu. Už za ní nemusíte létat až k moři, je jen kousek od vás – na Slovensku. Hotel Akvamarín Bešeňová, který se nachází přímo ve vodním parku Bešeňová, byl navržen pro ty nejnáročnější z nás a dostavěn byl jen před nedávnem. Moderní komplex nabízí hned několik bazénů, na výběr je termální i čirá voda. A jestli sem chcete vyrazit i s dětmi, klidně. Hravě je zabavíte na tobogánech a dalších vodních atrakcích. Dokonalé zklidnění na vás bude čekat v saunovém světě Harmónia nebo v privátním bazénu. Večer jistě uvítáte trochu soukromí, které zabezpečí pokoj vybavený terasou i kuchyňským koutem.

více
[Mauricius vítá zahraniční turisty. Nevyhnou se testování, očkovaní mají výhody]
16.07.2021
Mauricius vítá zahraniční turisty. Nevyhnou se testování, očkovaní mají výhody

Oblíbený ostrov začal s očkovacím programem již na začátku letošního roku. Mezi prvními očkovanými byli pracovníci kritické infrastruktury, jako zdravotníci, zaměstnanci cestovního ruchu nebo třeba starší osoby. Jedním z cílů tamní vlády bylo nastartovat odvětví cestovního ruchu a to za co nejbezpečnějších podmínek. 15. července se Mauricius dočkal, konečně přivítal první turisty. Přečtěte si, jaké vstupní podmínky vás čekají.

více
[Dovolená v soukromí! 4 noci v apartmánu v Trogiru od 1 790 Kč]
30.06.2021
Dovolená v soukromí! 4 noci v apartmánu v Trogiru od 1 790 Kč

Toužíte po nikým a ničím nerušené dovolené u moře? Pak máme něco přesně pro vás! Prostředí příjemných 3* apartmánů vám poskytne dostatečné soukromí s možností nejrůznějších zábavních aktivit. Můžete si zahrát třeba volejbal, basketbal nebo vyrazit na kolo. Pro fanoušky něčeho klidnějšího tu je nordic walking nebo jóga. Ale hlavní atrakcí bude určitě pláž! Tu budete mít z pokoje jen pár kroků.

více
[Eurowings se chystají na otevření nové pražské letecké základny]
11.06.2021
Eurowings se chystají na otevření nové pražské letecké základny

Společnost Eurowings se připravuje na otevření nové letecké základny v Praze, k němuž by mělo dojít již na podzim roku 2021. Konkrétní datum je stanoveno na 21. října 2021. Agentura Reuters dodává, že se tak bude jednat již o desátou evropskou základnu.

více

Vídeň - parkování Mazur Parkplatz

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI VÍDEŇ - Parkplatz MAZUR

 

Parkoviště Parkplatz Mazur je z důvodu opatření souvisejících s onemocněním COVID-19 dočasně zavřeno.

 

Zaparkovat však můžete já jednom z blízkých parkovišť Parkplatz C, Parkhaus 3 a Parkhaus 4.

 

 

Náš portál Vám nabízí možnost parkování Vašeho automobilu v době, kdy jste právě na dovolené nebo na pracovní cestě v zahraničí. Vaše cesta z domova na letiště ve Vídni tak může proběhnout v pohodlí Vašeho vlastního automobilu. Parkoviště MAZUR se nachází přímo v oblasti areálu letiště. Mezi parkovištěm a odletovým / příletovým terminálem na letišti jezdí pravidelná autobusová doprava.

Z parkoviště směrem na letiště chodí autobus každých 30 min., odchody sú 5.50, 6.20, 6.50, 7.20,atď. Z letiště směrem na parkoviště odjíždí autobus také každých 30 min. Zastávka se nachází před check-inem 3, stanovisko autobusú č. 1, kde jsou odchody vypsány i na informačních tabulích. Odjezdy jsou 6.00, 6.30., 7.00, 7.30, atď. Přeprava je zajištěna 24 hodín denně.

 

Jak se dostat na parkoviště:

Na parkoviště se nejsnadněji (a bez nutnosti rakouské dálniční známky)  dostanete po silnici B9 z Bratislavy přes hraniční přechod Berg směrem na Vídeň. Před obcí Fischamend neodbočujte na dálnici A4, ale pokračujte stále po silnici B9. Po levé straně budete mít letiště a po pravé straně dálnici A4. Protože parkujete na parkovišti Mazur, tak pokračujte po silnici B9 dále směrem na Vídeň, na levé straně odbočíte (ještě v rámci okrajové části letiště) na parkoviště Mazur. U silnice je informační tabule.

Jak se dostat z parkoviště na letiště a zpět?

Pokud parkujete na parkovišti Mazur, v přední části areálu parkoviště (na malém kruhovém objezdu) je zastávka autobusu, který jezdí zdarma s několika zastávkami až k odletovému terminálu. Pro cestu zpět stojí autobus na první příčné zastávce před odletovým terminálem. Cesta zpět je také zdarma. Autobus jezdí podle jízdního řádu uvedeného na autobusové zastávce, ale cca každých 15 - 20 minut. Jezdí ve dne i v noci.

 

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent