Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč]
20.07.2022
Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč

Když se řekne léto, vybaví se nám dovolená v Chorvatsku. Máte v plánu se sem letos taky vydat? Potom pro vás máme super tip – zapomeňte na nekonečnou a únavnou cestu autem a sáhněte po akčních letenkách. Z Bratislavy, Vídně nebo Prahy letíte už od 464 Kč a na místě budete cobydup.

více
[Kde v Evropě je nejčistší voda ke koupání? Vítězem je Rakousko]
21.06.2022
Kde v Evropě je nejčistší voda ke koupání? Vítězem je Rakousko

Také se každé léto těšíš nejen k moři, ale i na osvěžující koupání v nádherných evropských jezerech? Pak pro tebe máme tipy hned na několik míst, kam si to letos můžeš namířit.

více
[Dovolená na Maltě s výletem na ostrovy od 10 990 Kč]
26.05.2022
Dovolená na Maltě s výletem na ostrovy od 10 990 Kč

Maltu si díky její rozmanitosti zamiluje každý. Nabízí bohatou historii, nádherné pláže a hotely i skvělé podmínky pro milovníky turistiky. Jestli patříš mezi ty, kteří svoji dovolenou nechtějí strávit jen odpočinkem na pláži, dávej pozor. Máme pro tebe totiž parádní pobyt, který zahrnuje kromě skvělého hotelového zázemí také výlet lodí na ostrovy Comino a Gozo.

více
[4* dovolená na Djerbě s All Inclusive od 14 337 Kč]
03.05.2022
4* dovolená na Djerbě s All Inclusive od 14 337 Kč

Když se řekne dovolená v Tunisku, většinu z nás napadne právě ostrov Djerba. Je známý pro své čisté moře, sluncem zalité dny, nádherné pláže s bílým pískem a senzační místa pro potápění. Naplánujte si týdenní All Inclusive dovolenou od 14 337 Kč a přesvědčte se o jeho kvalitách na vlastní oči. Budete k tomu mít vynikající podmínky, protože hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží.

více
[Jarní Mallorca s letenkami z Vídně nebo Prahy od 771 Kč]
01.04.2022
Jarní Mallorca s letenkami z Vídně nebo Prahy od 771 Kč

Mallorca je oblíbeným místem ve Středomoří, a to během hlavní sezóny, ale i mimo ni. Tento malý evropský Karibik, jak je někdy označována, nabízí ideální podmínky pro milovníky plážových radovánek, tak pro fanoušky aktivní dovolené. Nechte se už toto jaro okouzlit zdejší kulturou, skvělým jídlem a pohodovou atmosférou. Letenky z Vídně nebo Prahy nyní pořídíte už od 771 Kč.

více

Vídeň - parkování Mazur Parkplatz

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI VÍDEŇ - Parkplatz MAZUR

 

Parkoviště Parkplatz Mazur je z důvodu opatření souvisejících s onemocněním COVID-19 dočasně zavřeno.

 

Zaparkovat však můžete já jednom z blízkých parkovišť Parkplatz C, Parkhaus 3 a Parkhaus 4.

 

 

Náš portál Vám nabízí možnost parkování Vašeho automobilu v době, kdy jste právě na dovolené nebo na pracovní cestě v zahraničí. Vaše cesta z domova na letiště ve Vídni tak může proběhnout v pohodlí Vašeho vlastního automobilu. Parkoviště MAZUR se nachází přímo v oblasti areálu letiště. Mezi parkovištěm a odletovým / příletovým terminálem na letišti jezdí pravidelná autobusová doprava.

Z parkoviště směrem na letiště chodí autobus každých 30 min., odchody sú 5.50, 6.20, 6.50, 7.20,atď. Z letiště směrem na parkoviště odjíždí autobus také každých 30 min. Zastávka se nachází před check-inem 3, stanovisko autobusú č. 1, kde jsou odchody vypsány i na informačních tabulích. Odjezdy jsou 6.00, 6.30., 7.00, 7.30, atď. Přeprava je zajištěna 24 hodín denně.

 

Jak se dostat na parkoviště:

Na parkoviště se nejsnadněji (a bez nutnosti rakouské dálniční známky)  dostanete po silnici B9 z Bratislavy přes hraniční přechod Berg směrem na Vídeň. Před obcí Fischamend neodbočujte na dálnici A4, ale pokračujte stále po silnici B9. Po levé straně budete mít letiště a po pravé straně dálnici A4. Protože parkujete na parkovišti Mazur, tak pokračujte po silnici B9 dále směrem na Vídeň, na levé straně odbočíte (ještě v rámci okrajové části letiště) na parkoviště Mazur. U silnice je informační tabule.

Jak se dostat z parkoviště na letiště a zpět?

Pokud parkujete na parkovišti Mazur, v přední části areálu parkoviště (na malém kruhovém objezdu) je zastávka autobusu, který jezdí zdarma s několika zastávkami až k odletovému terminálu. Pro cestu zpět stojí autobus na první příčné zastávce před odletovým terminálem. Cesta zpět je také zdarma. Autobus jezdí podle jízdního řádu uvedeného na autobusové zastávce, ale cca každých 15 - 20 minut. Jezdí ve dne i v noci.

Zakupte si parkování předem a ušetřete - Praha, Vídeň, Bratislava

 

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent