Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč]
18.08.2022
MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč

Procházky v Central Parku, výlet k soše Svobody, ruch na Times Square a spoustu dalších zážitků si nyní můžete naplánovat díky super akčním letenkám do New Yorku. Letíte z Prahy od neuvěřitelných 7 990 Kč. Moc ale neotálejte, akce totiž platí už jen do zítřka (19. srpna 2022) nebo do vyprodání.

více
[Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč]
20.07.2022
Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč

Když se řekne léto, vybaví se nám dovolená v Chorvatsku. Máte v plánu se sem letos taky vydat? Potom pro vás máme super tip – zapomeňte na nekonečnou a únavnou cestu autem a sáhněte po akčních letenkách. Z Bratislavy, Vídně nebo Prahy letíte už od 464 Kč a na místě budete cobydup.

více
[Kde v Evropě je nejčistší voda ke koupání? Vítězem je Rakousko]
21.06.2022
Kde v Evropě je nejčistší voda ke koupání? Vítězem je Rakousko

Také se každé léto těšíš nejen k moři, ale i na osvěžující koupání v nádherných evropských jezerech? Pak pro tebe máme tipy hned na několik míst, kam si to letos můžeš namířit.

více
[Dovolená na Maltě s výletem na ostrovy od 10 990 Kč]
26.05.2022
Dovolená na Maltě s výletem na ostrovy od 10 990 Kč

Maltu si díky její rozmanitosti zamiluje každý. Nabízí bohatou historii, nádherné pláže a hotely i skvělé podmínky pro milovníky turistiky. Jestli patříš mezi ty, kteří svoji dovolenou nechtějí strávit jen odpočinkem na pláži, dávej pozor. Máme pro tebe totiž parádní pobyt, který zahrnuje kromě skvělého hotelového zázemí také výlet lodí na ostrovy Comino a Gozo.

více
[4* dovolená na Djerbě s All Inclusive od 14 337 Kč]
03.05.2022
4* dovolená na Djerbě s All Inclusive od 14 337 Kč

Když se řekne dovolená v Tunisku, většinu z nás napadne právě ostrov Djerba. Je známý pro své čisté moře, sluncem zalité dny, nádherné pláže s bílým pískem a senzační místa pro potápění. Naplánujte si týdenní All Inclusive dovolenou od 14 337 Kč a přesvědčte se o jeho kvalitách na vlastní oči. Budete k tomu mít vynikající podmínky, protože hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží.

více

Parkovací karty - Parkování u letiště Praha

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu? Nabízíme Vám možnost  parkování Vašeho  automobilu během  pobytu v zahraničí. Cestu  z domova na letiště  v Praze tak můžete uskutečnit  ve svém automobilu.  Parkoviště  má kapacitu více než 2200 parkovacích míst.

Pro parkování u letiště  v Praze - Ruzyni Vám nabízíme zvýhodněné parkování na monitorovaném parkovišti pouze 3 minut autem od letiště.

Adresa: Ke Kopanině 406,  252 67 Tuchoměřice, Praha

 

Výhody rezervace parkování:

  • Ušetříte  40 - 70% nákladů na parkování proti sazbám účtovaným přímo na letišti Praha - Ruzyně
  • Parkoviště je oplocené, monitorované kamerovým systémem, zabezpečovacím zařízením a je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním
  • Transfer na letiště a z letiště je zdarma, zabezpečený pohodlnými vozidly
  • Včasná rezervace parkovacího místa Vám s jistotou zabezpečí, že budete mít kde zaparkovat, protože místo na parkovišti Vám budeme držet po dobu, kterou si vyžádáte v rezervaci

Upozornění:

  • parkovné se účtuje za počet dní, přičemž za den se považuje i započatý den, t.j. např. 25 hodin = 2 dny
  • kapacita parkoviště je omezená, proto se doporučuje provést rezervaci co nejdříve

Objednávky parkování:

Na objednávku parkování využijte náš červený online rezervační formulář vlevo, případně zašlete objednávku spolu s Vašimi identifikačními a fakturačními údaji na email: parkovani@letenky. com, na základě těchto podkladů Vám vyhotovíme a odešleme fakturu. Parkovací poukaz zasíláme obratem po obdržení platby na náš účet.

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent