Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Mauricius z Prahy od 13 790 Kč se zavazadlem a v top termínech]
17.04.2023
Mauricius z Prahy od 13 790 Kč se zavazadlem a v top termínech

Exotický ostrov Mauricius najdete v Indickém oceánu, a to zhruba 800 km východně od Madagaskaru. Proslavil se díky svým dokonalým bělostným plážím, tyrkysovým lagunám a korálovým útesům, které lákají potápěče z celého světa. Kromě toho se tady ukrývají nádherné přírodní rezervace a národní parky, kde můžete objevovat pestrou faunu a flóru.

více
[Jedinečná Madeira! Letenky z Prahy od 3 890 Kč s termíny až do října]
02.01.2023
Jedinečná Madeira! Letenky z Prahy od 3 890 Kč s termíny až do října

Madeira je portugalským ostrovem, který najdete v Atlantiku. Na svoji jedinečnou krajinu tvořenou tropickými rostlinami, útesy, divokými plážemi, botanickými zahradami a samozřejmě dechberoucími stezkami či horami láká zejména milovníky turistiky. A právě i díky své podobnosti s Havajskými ostrovy je nazývána Havají Atlantiku. Pro nás je tak mimo jiné skvělou alternativou, když se nám na vzdálenou a dražší Havaj nechce cestovat.

více
[LAST MINUTE: All Inclusive dovolená na Mallorce od 10 990 Kč]
10.10.2022
LAST MINUTE: All Inclusive dovolená na Mallorce od 10 990 Kč

Mallorca je hvězdou Baleárských ostrovů, která má co nabídnout během celého roku. Přesvědčte se o tom už za pár dní díky All Inclusive pobytu s fantastickou cenovkou. Čekají na vás romantické procházky po pláži či malebná městečka. Jestli ale dáváte přednost o něco aktivnějšímu programu, naplánujte si turistiku. Mallorca má nádherná pohoří, k jejichž prozkoumávání vám aktuální podzimní teploty přímo hrají do karet.

více
[MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč]
18.08.2022
MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč

Procházky v Central Parku, výlet k soše Svobody, ruch na Times Square a spoustu dalších zážitků si nyní můžete naplánovat díky super akčním letenkám do New Yorku. Letíte z Prahy od neuvěřitelných 7 990 Kč. Moc ale neotálejte, akce totiž platí už jen do zítřka (19. srpna 2022) nebo do vyprodání.

více
[Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč]
20.07.2022
Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč

Když se řekne léto, vybaví se nám dovolená v Chorvatsku. Máte v plánu se sem letos taky vydat? Potom pro vás máme super tip – zapomeňte na nekonečnou a únavnou cestu autem a sáhněte po akčních letenkách. Z Bratislavy, Vídně nebo Prahy letíte už od 464 Kč a na místě budete cobydup.

více

Parkovací karty - Parkování u letiště Praha

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu? Nabízíme Vám možnost  parkování Vašeho  automobilu během  pobytu v zahraničí. Cestu  z domova na letiště  v Praze tak můžete uskutečnit  ve svém automobilu.  Parkoviště  má kapacitu více než 2200 parkovacích míst.

Pro parkování u letiště  v Praze - Ruzyni Vám nabízíme zvýhodněné parkování na monitorovaném parkovišti pouze 3 minut autem od letiště.

Adresa: Ke Kopanině 406,  252 67 Tuchoměřice, Praha

 

Výhody rezervace parkování:

  • Ušetříte  40 - 70% nákladů na parkování proti sazbám účtovaným přímo na letišti Praha - Ruzyně
  • Parkoviště je oplocené, monitorované kamerovým systémem, zabezpečovacím zařízením a je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním
  • Transfer na letiště a z letiště je zdarma, zabezpečený pohodlnými vozidly
  • Včasná rezervace parkovacího místa Vám s jistotou zabezpečí, že budete mít kde zaparkovat, protože místo na parkovišti Vám budeme držet po dobu, kterou si vyžádáte v rezervaci

Upozornění:

  • parkovné se účtuje za počet dní, přičemž za den se považuje i započatý den, t.j. např. 25 hodin = 2 dny
  • kapacita parkoviště je omezená, proto se doporučuje provést rezervaci co nejdříve

Objednávky parkování:

Na objednávku parkování využijte náš červený online rezervační formulář vlevo, případně zašlete objednávku spolu s Vašimi identifikačními a fakturačními údaji na email: parkovani@letenky. com, na základě těchto podkladů Vám vyhotovíme a odešleme fakturu. Parkovací poukaz zasíláme obratem po obdržení platby na náš účet.

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent