Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Mauricius z Prahy od 13 790 Kč se zavazadlem a v top termínech]
17.04.2023
Mauricius z Prahy od 13 790 Kč se zavazadlem a v top termínech

Exotický ostrov Mauricius najdete v Indickém oceánu, a to zhruba 800 km východně od Madagaskaru. Proslavil se díky svým dokonalým bělostným plážím, tyrkysovým lagunám a korálovým útesům, které lákají potápěče z celého světa. Kromě toho se tady ukrývají nádherné přírodní rezervace a národní parky, kde můžete objevovat pestrou faunu a flóru.

více
[Jedinečná Madeira! Letenky z Prahy od 3 890 Kč s termíny až do října]
02.01.2023
Jedinečná Madeira! Letenky z Prahy od 3 890 Kč s termíny až do října

Madeira je portugalským ostrovem, který najdete v Atlantiku. Na svoji jedinečnou krajinu tvořenou tropickými rostlinami, útesy, divokými plážemi, botanickými zahradami a samozřejmě dechberoucími stezkami či horami láká zejména milovníky turistiky. A právě i díky své podobnosti s Havajskými ostrovy je nazývána Havají Atlantiku. Pro nás je tak mimo jiné skvělou alternativou, když se nám na vzdálenou a dražší Havaj nechce cestovat.

více
[LAST MINUTE: All Inclusive dovolená na Mallorce od 10 990 Kč]
10.10.2022
LAST MINUTE: All Inclusive dovolená na Mallorce od 10 990 Kč

Mallorca je hvězdou Baleárských ostrovů, která má co nabídnout během celého roku. Přesvědčte se o tom už za pár dní díky All Inclusive pobytu s fantastickou cenovkou. Čekají na vás romantické procházky po pláži či malebná městečka. Jestli ale dáváte přednost o něco aktivnějšímu programu, naplánujte si turistiku. Mallorca má nádherná pohoří, k jejichž prozkoumávání vám aktuální podzimní teploty přímo hrají do karet.

více
[MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč]
18.08.2022
MEGA! Letenky z Prahy do New Yorku od 7 990 Kč

Procházky v Central Parku, výlet k soše Svobody, ruch na Times Square a spoustu dalších zážitků si nyní můžete naplánovat díky super akčním letenkám do New Yorku. Letíte z Prahy od neuvěřitelných 7 990 Kč. Moc ale neotálejte, akce totiž platí už jen do zítřka (19. srpna 2022) nebo do vyprodání.

více
[Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč]
20.07.2022
Léto v Chorvatsku! Last minute letenky od 464 Kč

Když se řekne léto, vybaví se nám dovolená v Chorvatsku. Máte v plánu se sem letos taky vydat? Potom pro vás máme super tip – zapomeňte na nekonečnou a únavnou cestu autem a sáhněte po akčních letenkách. Z Bratislavy, Vídně nebo Prahy letíte už od 464 Kč a na místě budete cobydup.

více

Bratislava - parkování u letiště

Jedete na dovolenou nebo na služebí cestu? Nabízíme Vám možnost parkování Vašeho automobilu během cesty do zahraničí. Vaše cesta z domova na letiště v Bratislavě tak proběhne ve Vašem automobilu. Parkoviště má kapacitu více jak 100 parkovacích míst.

 

Pro parkování na letišti  M.R. Štefánika - Bratislava  Vám nabízíme zvýhodněné parkování na monitorovaném parkovišti pouze 1,2 km od letiště.

 

Výhody předplaceného parkování:

  • Ušetříte  40 - 50% nákladů na parkování oproti sazbám účtovaným přímo na letišti Bratislava
  • Parkoviště je oplocené, monitorované kamerovým systémem, zabezpečovacím zařízením a je pro vás k dispozici 24 hodin denně
  • Transfer na letiště a z letiště je zdarma, jezdí cca po 30 minutách
  • Včasná rezervace parkovacího místa vám s jistotou zabezpečí, že budete mít kde zaparkovat, protože místo na parkovišti vám budeme držet na období, které jste si vyžádal/a

Upozornění:

  • parkovné se účtuje za počet dní, přičemž za den se považuje i začatý den, t.j. např. 25 hodin = 2 dny
  • kapacita parkoviště  je omezená, proto se doporučuje provést rezervaci co nejdříve

Obsazenost:

  • před objednáním parkování doporučuje ověřit si dostupnost volných míst na parkovišti v požadovaném termínu
  • tabulka obsazenosti (kliknout) parkoviště - zjistíte kliknutím zde

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent