Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Obrovský výprodej od Ryanairu! Letenky od 250 Kč]
14.11.2019
Obrovský výprodej od Ryanairu! Letenky od 250 Kč

Ryanair pravidelně nabízí svým zákazníkům výprodej letenek do mnoha skvělých destinací.

více
[Novou linku nabízí i Wizz Air. Je jí ukrajinské Záporoží]
07.11.2019
Novou linku nabízí i Wizz Air. Je jí ukrajinské Záporoží

Letecké společnosti stále nabízejí nové a nové linky, nezaostává ani maďarský dopravce.

více
[Další nové linky z Vídně! Lauda nabízí nových 14 pravidelných linek]
04.11.2019
Další nové linky z Vídně! Lauda nabízí nových 14 pravidelných linek

Cestovatele další zajímavé evropské destinace rozhodně potěší.

více
[20 hodin bez mezipřistání. Qantas testovala nejdelší komerční let]
28.10.2019
20 hodin bez mezipřistání. Qantas testovala nejdelší komerční let

Skoro celý den v letadle, z jedné strany světa na druhou. Testovací let z New Yorku přistál v neděli 20. října úspěšně v Sydney.

více
[Víte, co je Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu?]
18.10.2019
Víte, co je Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu?

Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu je maorský název pro 305 metrů vysoký kopec.

více

Ochranu údajů

ZÁSADY A PRAVIDLA OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Aktualizováno: 25.5.2018

Vaše soukromí je pro Letenky.com velmi důležité. Tato pravidla ochrany osobních údajů jsme vypracovali, abychom vám poskytli informace o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, když komunikujete s našimi odborníky na Zákaznickém servisu, navštívíte portál www.letenky.com  z počítače nebo mobilního zařízení, vytvoříte si u nás objednávku různých služeb.

 

„Osobní údaje“ jsou informace vztahující se na fyzickou osobu, jejíž totožnost je známá nebo se dá zjistit. Pro přechod na konkrétní část zásad a pravidel ochrany osobních údajů klikněte na příslušný odkaz níže:

 • Kategorie osobních údajů klientů zpracovávané Letenky.com
 • Seznam zpracovávaných osobních údajů zájemců o práci v Letenky.com a spěšných vybraných zájemců
 • Kategorie příjemců osobních údajů
 • Soubory cookie a podobné technologie
 • Děti mladší 16 let
 • Aktualizace zásad a pravidel ochrany osobních údajů
 • Uchování osobních údajů
 • Odpovědná osoba pro ochranu údajů
 • Vaše práva

Kategorie osobních údajů klientů zpracovávané Letenky.com

ÚČELY A PRÁVNÍ ZÁKLAD:

Letenky.com zpracovává vaši e-mailovou adresu, telefonní číslo, jméno, příjmení, adresu pro účely doručování důležitých informací týkajících se vámi objednaných služeb/produktů, podpůrnou komunikaci v předsmluvní fázi i po uzavření smlouvy.

Právním základem pro zpracování vaší e-mailové adresy a telefonního čísla na tyto účely je oprávněný zájem Letenky.com poskytovat vám důležité informace o vámi objednaných službách/produktech.

Letenky.com zpracovává vaši e-mailovou adresu pro účely jejího přiřazení k Vaší objednávce, když komunikujete se zástupci naší zákaznické podpory. Právním základem pro takové zpracování je náš oprávněný zájem poskytnout vám kvalitní zákaznickou podporu.

 

Když udělíte souhlas s doručováním marketingových informací a bulletinu od Letenky.com, Letenky.com zpracuje vaši e-mailovou adresu pro účely odesílání marketingových informací a bulletinu o různých produktech / službách nabízených prostřednictvím portálu www.letenky.com Právním základem pro zpracování vaší e-mailové adresy pro tento účel je váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odkazu na zrušení odběru ve spodní části našich marketingových e-mailů, odhlášení se přímo na portálu www.letenky.com nebo kontaktováním zákaznického servisu Letenky.com na adrese info@letenky.com .

    

OSOBNÍ ÚDAJE, KTERÉ SE ZPRACOVÁVAJÍCÍ PŘI KOMUNIKACI S LETENKY.COM:

Když komunikujete se zástupci naší zákaznické podpory e-mailem, telefonicky, on-line nebo osobně, shromažďujeme osobní údaje jako vaše jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, Facebook ID. Příjemci některých z těchto osobních údajů může být Whatsapp, Whatsbroadcast nebo Facebook, pokud klient při komunikaci využije chat na webové stránce www.pelikan.cz nebo na facebookové stránce https://www.facebook.com/letenkypelikan.cz/.
 
Můžeme také vytvářet protokoly událostí, které jsou užitečné při diagnostice problémů spojených s používáním našeho portálu, a zaznamenávat informace o problému týkajícím se podpory nebo služby. V zájmu zlepšování služeb zákazníkům můžeme také v mezích příslušných zákonů zaznamenávat a kontrolovat rozhovory se zástupci zákaznické podpory a analyzovat zpětnou vazbu, kterou nám uživatelé poskytnou prostřednictvím dobrovolných průzkumů mínění zákazníků.

ÚČEL A PRÁVNÍ ZÁKLAD:

Tyto informace používáme k poskytování zákaznické a produktové podpory a na sledování kvality a typů zákaznické a produktové podpory, kterou poskytujeme našim zákazníkům. Právním základem pro zpracování těchto informací pro tyto účely je oprávněný zájem Letenky.com poskytnout vám kvalitní zákaznickou podporu.

 

OSOBNÍ ÚDAJE, KTERÉ SE ZPRACOVÁVAJÍ PŘI UZAVŘENÍ SMLOUVY S/PROSTŘEDNICTVÍM LETENKY.COM

 

BĚŽNÉ OSOBNÍ ÚDAJE:

 

Pokud si objednáte službu/produkt přes webový portál www.letenky.com, Letenky.com shromažďuje vaše jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, e-mailovou adresu, poštovní adresu a telefonní číslo, u některých služeb také státní příslušnost, číslo cestovního dokladu, datum jeho exspirace, zemi vydání. Údaje z Vaší platební karty, které zpracováváme jsou: číslo platební karty (prvních šest a poslední čtyři čísla platební karty), jméno a příjmení držitele karty, datum exspirace karty a podpis držitele karty. Příjemcem těchto osobních údajů je i společnost zabývající se i zprostředkováním plateb, která splňuje bezpečnostní standardy zpracování dat platebních karet. Společnost VÚB, a. s., jako správce platební brány v pozici třetí strany zpracovává informace o platební kartě zákazníků, když zákazníci Letenky.com použijí platební kartu k dokončení nákupu na portálu www.letenky.com .

Pokud platíte převodem z bankovního účtu, zpracováváme jméno a příjmení majitele účtu a číslo tohoto účtu. Pokud platíte přímým vkladem na náš účet, zpracováváme jména a příjmení osoby, která vklad na účet zadala. Příjemcem těchto údajů jsou banky, prostřednictvím kterých systémů platba probíhá.       

Vaše jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, e-mailovou adresu, poštovní adresu a telefonní číslo, u některých služeb také státní příslušnost, číslo cestovního dokladu, datum jeho exspirace, zemi vydání a údaje z Vaší platební karty zpracováváme, abychom mohli zpracovat vaši objednávku. Právním základem pro zpracování těchto údajů je plnění smlouvy nebo provedení předsmluvních opatření na základě vaší žádosti. Vaše osobní údaje také zpracováváme v rámci našich procesů na odhalování podvodů. Právním základem pro zpracování vašich osobních údajů pro tento účel je náš oprávněný zájem o ochranu Letenky.com a našich zákazníků před pokusy o podvodné transakce.

 

ZVLÁŠTNÍ KATEGORIE OSOBNÍCH DAT:

Výjimečně zpracováváme i zvláštní kategorii osobních údajů, kterou jsou informace o vašem zdravotním stavu a biometrické údaje obsažené ve vašich cestovních dokladech.

Informace o zdravotním stavu jsou zpracovávány za účelem získání mimořádné refundace od dodavatelů (leteckých společností) za vámi nevyužité závazně objednané služby.

Informace o biometrických údajích zpracováváme za účelem vyřízení víz pro klienty na příslušných zastupitelských úřadech, kteří jsou příjemci těchto osobních údajů. S vyřizováním víz do některých zemí nám pomáhá společnost EVENT TOURISM, s. r. o. Doklady, případně jejich kopie zasíláme prostřednictvím kurýrní společnosti Slovak Parcel Service, s. r. o.

Právním základem pro zpracování zvláštní kategorie osobních údajů je plnění smlouvy.

SEZNAM ZPRACOVÁVANÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ ZÁJEMCE O PRÁCI V LETENKY.COM A ÚSPĚŠNÝCH ZÁJEMCŮ

 

Pokud máte zájem pracovat pro Letenky.com, ať už z vlastní iniciativy nebo na základě vypsaného výběrového řízení na některou z volných pracovních pozic, Letenky.com zpracovává Vaše osobní údaje, které obsahuje např. Váš životopis, a to v rozsahu akademický titul, jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, telefonický kontakt, e-mailová adresa, adresa bydliště, fotografie, údaje o dosaženém vzdělání, údaje týkající se kariéry a pracovních zkušeností (identifikace současného i předchozího zaměstnavatele, profesní zaměření, ocenění, největší pracovní úspěchy, jazykové schopnosti a odborné znalosti), záliby jako volitelný dobrovolně uváděný údaj. Pravdivost a úplnost Vámi uvedených údajů může být Letenky.com u Vámi uvedených subjektů ověřena.

 

ÚČELY A PRÁVNÍ ZÁKLAD:

 

Účelem zpracování těchto osobních údajů je výběr budoucích zaměstnanců Letenky.com. Právním základem je oprávněný zájem Letenky.com o výběr co nejvhodnějších kandidátů na pracovní pozice a projev vaší vůle ucházet se o pracovní místo v Letenky.com.  

 

 

Pokud jste byl ve výběrovém řízení úspěšný, a dohodl jste se s Letenky.com na pracovní spolupráci ať už v trvalém pracovním poměru, nebo na jeden z typů dohod podle zákoníku práce, budeme kromě výše uvedených osobních údajů zpracovávat i další vaše osobní údaje, a to na základě pracovněprávních předpisů, předpisů v oblasti zdravotního pojištění a sociálního zabezpečení, daňových předpisů apod. Takovými osobními údaji mohou být zejména vaše rodné číslo, číslo občanského průkazu, zdravotní pojišťovna, v níž jste pojištěn, rodinný vztah, skutečnost, zda máte děti a jejich počet (při uplatnění daňového bonusu), údaj, zda jste držitelem průkazu ZTP. Pokud k nám máte nastoupit do zaměstnání, jsme povinni od vás na základě účinných právních předpisů požadovat, abyste absolvoval vstupní zdravotní prohlídku, jejímž výsledkem bude údaj, zda jste zdravotně způsobilý vykonávat práci pro nás. Také vám pravidelně zajistíme prohlídku v rámci pracovní zdravotní služby a zákonem určené údaje o jejích výsledcích, které vám vydá příslušný lékař, zpracujeme. Právním základem je v tomto případě příslušná účinná legislativa týkající se zdraví a způsobilosti zaměstnanců vykonávat příslušnou práci, a pracovní zdravotní služby.

Kategorie příjemců osobních údajů

Letenky.com je společnost zprostředkovávající služby společností z celého světa. Za účelem poskytování Vámi objednaných služeb/produktů možná budeme muset přenést vaše osobní údaje do jiných společností v jiných zemích. 

 

Pokud jste klient, v závislosti na vámi objednaných služeb poskytujeme vaše osobní údaje především dodavatelům, se kterými jste vy nebo my uzavřeli smlouvu v rámci plnění objednaných služeb. Těmito příjemci jsou především letečtí dopravci zajišťující přepravu cestujících, ubytovací zařízení, cestovní agentury, cestovní kanceláře, pojišťovny, společnosti zprostředkovávající pronájem automobilů a autopůjčovny, velvyslanectví, konzuláty, dopravci zajišťující železniční, lodní, autobusovou nebo osobní dopravu, orgány finanční správy.

Pokud jste zaměstnanec, Vaše osobní údaje budou poskytnuty zdravotní pojišťovně, sociální pojišťovně, orgánům finanční správy a dalším příslušným orgánům státní správy podle aktuální účinné legislativy.  

Jiní poskytovatelé služeb:

Letenky.com využívá cloudové služby třetích stran, jako jsou Mandrill, Mailgun, které jí pomáhají s rozesíláním e-mailů. Tyto služby sledují aktivity související s těmito e-maily, například, zda je adresát otevřel, zda kliknul na odkazy v e-mailech a zda po kliknutí na ně uskutečnil nákup. Letenky.com na základě těchto údajů analyzuje míru interakce s e-maily, které posílá.

Letenky.com využívá kurýrní společnost Slovak Parcel Service k odesílání zakoupených některých produktů (typicky např. parkovacích karet) zákazníkům.

Jiné zpřístupnění informací:

Vaše osobní údaje můžeme jiným zpřístupnit: (a) pokud k tomu máme váš platný souhlas; (b) v rámci plnění vyplývajícího z účinné legislativy, např. platného předvolání, soudního příkazu, právního procesu nebo jiné právní povinnosti; (c) v rámci prosazování našich smluvních podmínek nebo pravidel; nebo (d) podle potřeby v rámci uplatňování dostupných právních prostředků nápravy nebo obhajoby v případě právních nároků. Kromě toho můžeme vaše osobní údaje přenést partnerskému subjektu, dceřiné společnosti nebo třetí straně v případě jakékoli reorganizace, fúze, prodeje, partnerství typu joint venture, postoupení nebo provedení celého podniku, majetku či vlastnického podílu společnosti Letenky.com nebo její části, případně jiného naložení s nimi, mimo jiné (bez omezení) v souvislosti s bankrotem nebo podobným řízením, a to pod podmínkou, že subjekt, kterému vaše osobní údaje přeneseme, je nebude smět zpracovat jinak než způsobem popsaným v těchto pravidlech ochrany osobních údajů. Budeme to moci udělat, aniž jsme vás o tom informovali, a v případě, že to vyžadují příslušné zákony, bez získání vašeho souhlasu.

Soubory cookie a podobné technologie

Webové lokality:

S pomocí poskytovatelů analytických služeb v pozici třetích stran při vaší návštěvě naší lokality shromažďujeme určité informace, které nám pomáhají analyzovat, jak vy a jiní návštěvníci procházíte po webu www.letenky.com, a kompilovat kombinované statistiky o používání webu a míře odezev. Mezi tyto informace patří adresa IP, geografická poloha zařízení, typ prohlížeče, jazyk prohlížeče, datum a čas vašeho požadavku, časy vašich návštěv, zobrazení stránek a prvky stránek (např. odkazy), na které kliknete. Na našich webech nebo v e-mailových zprávách smíme používat soubory cookie, pixelové značky, webovou signalizaci, průhledné soubory GIF nebo jiné podobné nástroje, které nám pomáhají uvedené informace shromažďovat a analyzovat. Tyto informace využíváme k poskytování lepšího a relevantnějšími obsahu na naší lokalitě, k měření efektivity našich reklam, k identifikaci a opravě problémů a zlepšení celkového dojmu z naší lokality. K poskytování on-line reklamy naším jménem můžeme využívat i služby třetí strany - jednoho nebo více poskytovatelů služeb. Mohou využívat pixelové značky nebo podobné technologie, shromažďovat informace o vašich návštěvách na lokalitách, a tyto informace použít k odeslání cílení reklamy. Více informací o těchto praktikách a způsob, jak odmítnout takové shromažďování a používání údajů třetí stranou - našimi poskytovateli služeb - najdete na webu Networkadvertising.org. Pokud si nepřejete, aby byly vaše údaje shromažďovány pomocí těchto technologií, ve většině prohlížečů existuje jednoduchý postup, jak mnohé z těchto technologií automaticky odmítat, případně vám může prohlížeč nabízet možnost výběru, zda je chcete odmítnout nebo přijmout. Pokud máte pobyt v Evropské unii nebo v jiné jurisdikci, v níž máme povinnost vyžádat si váš souhlas s používáním souborů cookie na našich webech, budete mít možnost spravovat své předvolby týkající se souborů cookie na příslušných webech. Některé konkrétní soubory cookie jsou však nezbytné pro základní fungování webů, a proto tyto soubory cookie nemůžete zakázat.

 

ANALYTICKÉ SLUŽBY

 • Google: Služba Google Analytics, DoubleClick, AdWords conversions, Google Dynamic Retargeting se používá ke sledování statistik o lokalitě a demografických kategorií uživatelů, jejich zájmů a chování na webových lokalitách a informací o zařízeních, která se připojují na danou webovou stránku. Také používáme nástroj Google Search Console na pomoc při pochopení, jak návštěvníci najdou naše webové stránky, a vylepšení optimalizace našeho vyhledávače. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Google Analytics.
 • Facebook AdReporting: Služba Facebook AdReporting poskytuje globální anonymní údaje o reklamních spotech, kolik lidí daný obsah vidělo, kliklo na něj atd. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Facebook AdReporting.
 • Facebook AudienceInsights: Služba Facebook AudienceInsights poskytuje základní anonymní demografické údaje o lidech, kterým inzerujeme danou nabídku. Nejmenší zobrazitelná vzorek je 1000 lidí. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Facebook AudienceInsights.
 • Exponea: Služba Exponea se používá ke sledování statistik o lokalitě, on-line objednávek a demografických kategorií uživatelů, jejich zájmů a chování na webových lokalitách a informací o zařízeních, které se připojují na danou webovou lokalitu. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Exponea.
 • Freshmarketer: Služba Freshmarketer se používá ke sledování anonymního chování uživatelů na webových lokalitách a vyhodnocování změn provedených na webu a jejich dopad na chování uživatele. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Freshmarketer.
 • Iperceptions: Služba Iperceptions se používá na anonymní sběr zpětné vazby použitelnosti webu. Několik procent náhodně vybraných návštěvníků webového sídla je vybráno, aby anonymně odpověděli na soubor čtyř otázek. Tyto odpovědi se následně anonymně ukládají. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Iperceptions.
 • Optimizely: Služba Optimizely se používá ke sledování anonymního chování uživatelů na webových lokalitách a vyhodnocování změn provedených na webové lokalitě a jejich dopad na chování uživatele. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Optimizely.
 • Hotjar: Služba Hotjar se používá ke sledování anonymního chování uživatelů na webových lokalitách a vyhodnocování změn provedených na webové lokalitě a jejich dopad na chování uživatele. Získejte další informace o tom, jak se tyto analytické údaje mohou používat, jak jejich používání můžete regulovat a jak můžete odvolat svůj souhlas s používáním vašich údajů službou Hotjar.

 

SLUŽBY RETARGETINGU

 • Facebook PIXEL: Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Facebook Pixel provozované společností Facebook. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naši reklamu v reklamní síti společnosti pelicantravel.com, s.r.o.
 • Sklik retargeting: Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik retargeting provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naši reklamu v reklamní síti společnosti pelicantravel.com, s.r.o.
 • RTB House: Naše webové stránky využívají technologie retargeting od služby RTB House provozované společností RTB House. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naši reklamu v reklamní síti společnosti pelicantravel.com, s.r.o.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

 

Sociální sítě v pozici třetích stran, které poskytují interaktivní zásuvné moduly nebo funkce sociálních sítí (např. umožňují připojit se ke službě Facebook nebo Google k vyhledání přátel nebo přidávají propojení, například označení „Líbí se mi to" pro stránky) na webech www.letenky.com a profilech Letenky.com na sociálních sítích mohou používat soubory cookie nebo jiné metody (např. webové signály) ke shromažďování informací o vašem používání našich webů a aplikací. Používání těchto údajů třetí stranou závisí na pravidlech ochrany osobních údajů dostupných na webové stránce dané sociální sítě, které byste si měli důkladně prostudovat. Takové třetí strany mohou používat soubory cookie nebo jiné způsoby sledování pro vlastní účely a spojením informací o vašem používání našich stránek s jakýmikoliv osobními informacemi, které o vás shromáždily. Můžeme také získávat analytické informace ze sociálních sítí, které nám pomáhají měřit efektivnost našeho obsahu a reklam na sociálních sítích (např. imprese a kliknutí).

Děti mladší 16 let

Jelikož služby nabízené prostřednictvím našeho portálu mohou být určeny i osobám mladším než 16 let, údaje těchto osob zpracováváme pouze za účelem zpracování objednávky, správného zprostředkování a zarezervování objednaných služeb a poskytnutí zákaznického servisu. Právním základem pro zpracování údajů těchto osob je plnění smlouvy nebo provedení předsmluvních opatření na základě žádosti klienta.

Za účelem přímého marketingu a propagace služeb osobní údaje osob mladších 16 let nezpracováváme vůbec.

Aktualizace pravidel ochrany osobních údajů

V souvislosti s přidáváním nových služeb a produktů, zlepšováním naší současné nabídky a změnami technologií a zákonů můžeme tato pravidla ochrany osobních údajů průběžně měnit. Datum poslední revize těchto pravidel ochrany osobních údajů najdete u hesla „Aktualizováno" navrchu této stránky. Veškeré změny nabudou účinnosti v okamžiku zveřejnění revidovaných pravidel ochrany osobních údajů.

Uchování osobních údajů

Vaše osobní údaje budeme uchovávat, dokud bude trvat udělení Vašeho souhlasu, dokud budeme mít oprávněný zájem na jejich uchování nebo dokud nám účinná legislativa takovou povinnost uloží. Po uplynutí stanovené retenční doby uchování osobních údajů se Vaše osobní údaje zlikvidují.

Níže v části „Vaše práva" je popsáno vaše právo na vymazání údajů.

Odpovědná osoba pro ochranu údajů

Odpovědnou osobou pro ochranu vašich osobních údajů je paní Monika Strehárová, na kterou se můžete v této problematice obrátit – dpo@pelikan.sk. Pokud jste s naší odpovědí nebyl spokojen a domníváte se, že zpracováváme vaše osobní údaje nesprávně, obraťte se prosím na kontrolní orgán Úřad pro ochranu osobních údajů na webovém sídle https://www.uoou.cz/  .

 

Vaše práva

Podle obecného nařízení o ochraně údajů máte právo vyžádat si od Letenky.com přístup ke svým osobním údajům a jejich opravu nebo vymazání, dále právo na přenositelnost údajů, právo na omezení zpracování vašich osobních údajů, právo namítat proti zpracovávání vašich osobních údajů a právo podat stížnost ke kontrolnímu orgánu. Chcete-li požádat o přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání, dále pokud si chcete uplatnit právo na omezení zpracovávání nebo právo namítat proti zpracování vašich údajů, prosím, vyplňte a pošlete nám mail na dpo@pelikan.sk .

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent