Informace o zavazadlech letecké společnosti KLM
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x12kg/osoba, max. rozměry 55x45x25cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí)

mimo Evropu v ceně letenky 1x23kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm

v Evropě není v ceně letenky, pouze za příplatek 1x23kg/osoba 15 € (na letišti 30 €), max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Rady, jak létat se sportovním zavazadlem – 2. část]

Nedávno jsme publikovali článek o přepravě sportovních zavazadel s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Tentokrát vám poradíme, jak přepravit jízdní kolo, golfové náčiní, potápěčskou výstroj či lyže s leteckými přepravci Austrian Airlines, KLM, Air France a s Lufthansou.

[La Premiere od Air France – rozmazlí vaše smysly]

Air France dbá o pohodlí svých klientů, a proto neustále vylepšuje svoje jednotlivé třídy. V letošním roce rozšíří počet dálkových letů vybavených nejluxusnější třídou La Premiere. Rozhodně je na co se těšit.

[Kolik zavazadel si můžu vzít do letadla?]

V následujícím článku si více řekneme o hmotnostních a váhových limitech zavazadel některých leteckých společností z aliance SkyTeam – konkrétně Air France - KLM, ČSA, Aeroflot, Korean Air a Delta. Poradíme vám, jak ušetřit na zavazadlech v rámci věrnostních programů.

[Jak si uplatnit bonusy za nalétané kilometry v Aeroflotu, Air France KLM, Delta, Czech Airlines a Korean Air? 2. část]

V předcházejícím článku jsme psali o výhodách mílových programů a o tom, jak si vaše nalétané míle uplatnit. V druhé části článku o bonusových letech a jiných výhodách se dozvíete, jako si uplatnit nalétané míle u  vybraných přepravců z aliance SkyTeam.

Národní nizozemská letecká společnost KLM Royal Dutch Airlines vznikla 7. října v roce 1919. Od roku 1921 provozuje pravidelné lety. 30. září 2003 vytvořila společnost KLM a společnost Air France jednu leteckou společnost s názvem Air France – KLM. Obě společnosti si však i nadále ponechaly svoje samostatné značky. Hlavní základnou společnosti KLM je letiště Schiphol v Amsterdamu.

V roce 2004 se společnost KLM stala součástí aliance SkyTeam.

Lety této společnosti směřují do více než 90-ti destinací v Africe, v Severní Americe, v Asii, v Evropě a v Jižní a Střední Americe. Její flotilu tvoří hlavně stroje typu Boeing a Airbus, ale  i McDonnell Douglas.

IATA kód společnosti: KL

Webová stránka společnosti: www.klm.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent