Informace o zavazadlech letecké společnosti ČSA
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x8kg/osoba, max. rozměry 55x40x23cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí) v ceně letenky, 1x23kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Kolik zavazadel si můžu vzít do letadla?]

V následujícím článku si více řekneme o hmotnostních a váhových limitech zavazadel některých leteckých společností z aliance SkyTeam – konkrétně Air France - KLM, ČSA, Aeroflot, Korean Air a Delta. Poradíme vám, jak ušetřit na zavazadlech v rámci věrnostních programů.

[Jak si uplatnit bonusy za nalétané kilometry v Aeroflotu, Air France KLM, Delta, Czech Airlines a Korean Air? 2. část]

V předcházejícím článku jsme psali o výhodách mílových programů a o tom, jak si vaše nalétané míle uplatnit. V druhé části článku o bonusových letech a jiných výhodách se dozvíete, jako si uplatnit nalétané míle u  vybraných přepravců z aliance SkyTeam.

[Kde a jak získat bonusy za nalétané kilometry?]

Létáte často pracovně či soukromě do stejné destinace? Využijte výhody, které letecké společnosti nabízejí. Staňte se členem věrnostních programů a sbírejte míle a za ně výhody. V tomto článku si více řekneme o alianci SkyTeam.

[ČSA prezentovaly nový Airbus - byli jsme u toho]

ČSA si 1.dubna 2014 pro své klienty připravily milé překvapení. Nešlo o žádný aprílový žertík. Naopak, šlo o příjemně strávený slunečný den na bratislavském letišti.

[Vyhrajte nad strachem z létání]

Přestože je letecká doprava stále více preferovaná a používaná, tak se každý třetí člověk v letadle cítí nepříjemně.

Český národní letecký přepravce - České aerolinky vznikly 6. října roku 1923. Od roku 1929 jsou ČSA členem IATA – Mezinárodního sdružení leteckých přepravců. Jedná se o klasickou leteckou společnost, jejímž hlavním letištěm je letiště v Praze. Na palubách letadel ČSA si můžete vybrat mezi třídami Bussiness Clas a Economy Class.

ČSA zabezpečují prostřednictvím své dceřiné společnosti HOLIDAYS Czech Airlines i nepravidelnou, tzv. charterovou dopravu. Společnost ČSA je členem mezinárodní letecké aliance deseti leteckých společností SkyTeam. Flotila ČSA sestává z asi 40-ti letadel typu Airbus, Boeing a na menší vzdálenosti využívá turbovrtulová letadla typu ATR.

Z pražského letiště létají ČSA do většiny evropských metropolí, ale i do destinací na Blízkém a Středním východě, do zakavkazských republik a do Střední Asie.

IATA kód společnosti: OK

Webová stránka společnosti: www.csa.cz

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent