8 lákavých důvodů proč navštívit Lisabon

05.08.2019
« zpět
index.jpg

Lisabon je město, které si oblíbí úplně každý. Je to místo, kde je příjemně teplo a mnoho možností se zabavit. Chcete vědět více? Přečtěte si těchto 8 důvodů, proč se vám bude v Lisabonu líbit.

1. Nízké ceny v porovnání ostatními metropolemi

Hlavní město, kde vám ceny nevyrazí dech jako v jiných metropolích. Pro srovnání v Lisabonu koupíte pivo v průměru za 1,60 Eur, v Barceloně za 3,90 Eur, 4,40 Eur v Amsterdamu a 6,20 Eur za pivo zaplatíte v Paříži.

2. Ideální místo pro aktivní lidi

Lisabon je město, kde se určitě nebudete nudit. Atlantský oceán vytváří množství příležitostí pro vodní sporty. Lisabon si oblíbili i surfaři a na své si přijdou i rybáři. Můžete si zarezervovat své místo na párty lodi, zúčastnit se vinné cesty, nebo si užít turistiku po okolí.

3. Hlavní město slunce

Lisabon si zamilujete, tak i slunce, které se na něj usmívá v průměru 3000 hodin ročně. Proto si v létě můžete užít teploty přesahující 30 ° C stupňů. Takže si určitě nezapomeňte sluneční brýle.

4. Bohatá párty scéna

Den se nocí určitě nekončí. Ta pravá zábava akorát začíná až večer. Lisabon nabízí obrovské množství možností pro lidi, kteří milují párty. Více, než 250 barů a klubů jsou zárukou dobře stráveného večera.

5. Vysoká pravděpodobnost setkání se s celebritu

Lisabon přitahuje množství turistů, tak i celebrity. Možná se vám někde na pláži podaří setkat například Justina Biebera, Selenu Gomez, nebo se vám podaří vyfotit se sympatickým Edem Sheeranem. Lisabon si oblíbil i Cristiano Ronaldo.

6. Krásné, kulturní a historické atrakce

Pokud i vás přitahují památky a objevování historie, Lisabon vás určitě uchvátí. Nasávejte atmosféru města a užijte si krásné scenérie procházkou po vydlážděných uličkách starého města.

7. Nekonečné pláže

Lisabon je sluneční město, kde máte na výběr množství písečných pláží podél celého pobřeží. Domácí navštěvují pláže během celého roku.

8. Pouze 3 hodiny letu za super cenu

Let z Prahy či Vídně je cenově dostupný, letenky do Lisabonu si může dovolit každý. Příjemné počasí vám umožní ho navštívit kdykoliv během celého roku.


1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent