Informace o zavazadlech letecké společnosti Air France
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x12kg/osoba, max. rozměry 55x45x25cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí) v ceně letenky, 1x23kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Air France si objednala propagační video s letícím  Dreamlinerem]

Největší francouzská aerolinka, Air France, si objednala propagační video pro svůj nejmodernější letoun Boeing 787 Dreamliner. Video bylo natáčené nad jižní Francií, kde stroj letěl, a je naprosto úchvatné.

[Rady, jak létat se sportovním zavazadlem – 2. část]

Nedávno jsme publikovali článek o přepravě sportovních zavazadel s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Tentokrát vám poradíme, jak přepravit jízdní kolo, golfové náčiní, potápěčskou výstroj či lyže s leteckými přepravci Austrian Airlines, KLM, Air France a s Lufthansou.

[La Premiere od Air France – rozmazlí vaše smysly]

Air France dbá o pohodlí svých klientů, a proto neustále vylepšuje svoje jednotlivé třídy. V letošním roce rozšíří počet dálkových letů vybavených nejluxusnější třídou La Premiere. Rozhodně je na co se těšit.

[Kolik zavazadel si můžu vzít do letadla?]

V následujícím článku si více řekneme o hmotnostních a váhových limitech zavazadel některých leteckých společností z aliance SkyTeam – konkrétně Air France - KLM, ČSA, Aeroflot, Korean Air a Delta. Poradíme vám, jak ušetřit na zavazadlech v rámci věrnostních programů.

[Jak si uplatnit bonusy za nalétané kilometry v Aeroflotu, Air France KLM, Delta, Czech Airlines a Korean Air? 2. část]

V předcházejícím článku jsme psali o výhodách mílových programů a o tom, jak si vaše nalétané míle uplatnit. V druhé části článku o bonusových letech a jiných výhodách se dozvíete, jako si uplatnit nalétané míle u  vybraných přepravců z aliance SkyTeam.

Francouzská letecká společnost Air France vznikla 7. října 1933. Jedná se o klasickou leteckou společnost. 30. září 2003 vytvořily společnosti KLM a Air France jednu společnost s názvem Air France – KLM. Obě společnosti si však i nadále ponechaly svoje samostatné značky. Sídlo Air France je v Paříži. Hlavním letištěm Air France je pařížské letiště Charles de Gaulle.

Společnost Air France je členem aliance SkyTeam.

Flotilu této společnosti představují letadla typu Airbus a Boeing.

Air France létá na domácích i mezinárodních linkách z hlavních letišť Charles de Gaulle, Orly v Paříži i Saint-Exupéry v Lyonu. Letadla létají do cca 185-ti destinací v 83 zemích v rámci Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Karibiku, Afriky, Asie, Pacifiku, Blízkého Východu a destinací v Indickém oceánu.

IATA kód společnosti: AF

Webová stránka společnosti: www.airfrance.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent