Online rezervace letenek

[Folder]
[Folder]
[Folder]  (návrat)
[Folder]  (návrat)


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23měs

Online rezervace letenek Ryanair


Dospělý
16+ r.
Mládežník
12-15 r.
Dítě
2-11 r.
Kojenec
0-23měs.

Online rezervace letenek Wizzair


Dospělý
14+ r.
Dítě
2-14 r.
Kojenec
0-23mes.

Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Víte, že letenky rezervované na Letenky.com jsou napojené na stovky leteckých společností? Nemusíte tak pracně  a dlouho vyhledávat na stránkách daných leteckých společností, ale u nás získáte všechny nabídky "pod jednou střechou".

Za letenky můžete u nás zaplatit těmito způsoby: internetbankingem, převodem na náš účet, vkladem na účet na pobočce banky, kreditní kartou (Visa, MasterCard, Diners Club).

Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
11.04.2017
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2016
Otevírací doba v období vánočních svátků

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období vánočních svátků?

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Reference

Nějvětší zásluhou naší práce je spokojenost našich zákazníků
 

Názory našich klientů jsou pro nás nesmírně důležité, protože nám umožňují růst a zlepšovat se.

Každý, kdo si u nás zakoupí letenku či jinou doplňkovou službu, dostane možnost se vyjádřit ke kvalitě a rozsahu námi poskytovaných služeb a zaslat nám vlastní názor na to, v čem se můžeme zlepšit a co by na našem portálu přivítal.

Na základě toho se neustále aktualizují hodnocení a přibývají reference na naše služby, které jsou naším hnacím motorem smiley.

Děkujeme!

Počet hodnotících: 145

Hodnocení našich klientů

 • Spokojenost se zákaznickým servisem:
   
  9.59 / 10
 • Spokojenost s cenami na Letenky.com:
   
  8.42 / 10
 • Včasné dodání služeb:
   
  9.71 / 10
 • Dostačující nabídka služeb:
   
  9.24 / 10
 • Přehlednost stránky Letenky.com:
   
  9.35 / 10
 • Využijete naše služby znova?
   
  9.61 / 10
Řekli o nás
 • Jaroslav Novotný, Hlinsko, 19.10.2016 první rezervace byla i přes uzavření a zaplacení z mé strany zrušena (asi zřejmě leteckou společností a ne Vaší vinou), druhá rezervace naprosto v pořádku. Velmi spokojen jsem byl s přístupem a jednáním Vaší zaměstnankyně paní Marušincové, velmi vstřícná a sympatická první rezervace byla i přes uzavření a zaplacení z mé strany zrušena (asi zřejmě leteckou společností a ne Vaší vinou), druhá rezervace naprosto v pořádku. Velmi spokojen jsem byl s přístupem a jednáním Vaší zaměstnankyně paní Marušincové, velmi vstřícná a sympatická ... více Letenky: Praha(PRG), Řím(FCO) a zpět
 • Veronika Veselá, Vtelno, 15.10.2016 Maximální spokojenost Maximální spokojenost ... více Letenky: Praha(PRG), Londýn(LGW) a zpět
 • Lenka Otáhalová Richtárová, Odry, 06.09.2016 velmi přehledný web, kombinace letů velmi přehledný web, kombinace letů ... více Letenky: Praha(PRG), Helsinky(HEL) a zpět
 • Jan Výtisk, Dolní Lhota, 05.09.2016 Nechybely mi zadne informace. Nechybely mi zadne informace. ... více Letenky: Helsinky(HEL), Praha(PRG)
 • Václav Kubík, OSTRAVA - PORUBA, 26.08.2016 Ok byla rychlost doručení letenky a ochota zaměstnanců Call centra při komunikaci v objednávce letenky, když jsem si nebyl jistý o přesném postupu všech kroků. OK !!! Ok byla rychlost doručení letenky a ochota zaměstnanců Call centra při komunikaci v objednávce letenky, když jsem si nebyl jistý o přesném postupu všech kroků. OK !!! ... více Letenky: Bratislava(BTS) - Palma Mallorca(PMI)
 • Aleš Kleinbauer, Jedovnice, 23.08.2016 Vše proběhlo rychle a hladce. Potíže nebyly žádné. Maximální spokojenost. Vše proběhlo rychle a hladce. Potíže nebyly žádné. Maximální spokojenost. ... více Parkovacie karty: Praha(PRG), Petrohrad(LED) a zpět
 • Martina Enčev Flégrová, Kladno, 11.08.2016 Vše bylo dostačující Vše bylo dostačující ... více Letenky: Praha(PRG), Ženeva(GVA)
 • Jitka Nevečeřalová, Zlín, 01.08.2016 neuměla jsem si objednat sama zavazadlo do podpalubí a nevěděla jsem, že ho nemám v ceně, ale jinak služby po telefonu super děkuji jitka neuměla jsem si objednat sama zavazadlo do podpalubí a nevěděla jsem, že ho nemám v ceně, ale jinak služby po telefonu super děkuji jitka ... více Parkovacie karty: Vídeň(VIE), Palma Mallorca(PMI) a zpět + zavazadla
 • Michaela Streckerová , Cheb , 28.07.2016 Vše perfektní. Vše perfektní. ... více Letenky: Praha(PRG), Barcelona(BCN) a zpět
 • Ivana Mrazova, Strážovice, 13.07.2016 Jsem velmi spokojená s komunikací přes email při řešení problému. Jsem velmi spokojená s komunikací přes email při řešení problému. ... více Letenky: Londýn(STN) - Brno(BRQ)
 • Roman Zahradník, Děčín, 29.06.2016 Přehlednost Přehlednost ... více Letenky: New York(LGA), Miami(MIA) a zpět
 • Rostislav Jiroušek, Vrbno pod Pradědem, 24.06.2016 vše OK vše OK ... více Letenky: Ostrava(OSR) - Londýn(STN) a zpět
 • Roman Zahradník, Děčín, 14.06.2016 Vše bylo rychle Vše bylo rychle ... více Parkovacie karty: Vídeň(VIE), Londýn(LHR), New York(JFK) a zpět
 • Jan Výtisk, Dolní Lhota, 12.06.2016 Nechybelo mi zde nic. Nechybelo mi zde nic. ... více Letenky: Praha(PRG), Helsinky(HEL)
 • Roman Král, Praha, 29.05.2016 Vše OK Vše OK ... více Letenky: Praha(PRG), Madrid(MAD) a zpět
 • Mohmmad Akhlas, xx, 28.05.2016 Vše OK Vše OK ... více Letenky: Vídeň(VIE), Istanbul(IST), Kabul(KBL) a zpět
 • Ladislav Krcmar, USTI NAD ORLICI, 17.05.2016 Jsem spokojený , máme fakturu Jsem spokojený , máme fakturu ... více Letenky: Praha(PRG) - Miláno(BGY) a zpět
 • Martina Kuzdasová, Měřín, 17.05.2016 Všechno OK, Všechno OK, ... více Letenky: Malaga(AGP) - Bratislava(BTS) a zpět
 • Daniel Hoang, Bruntál, 19.04.2016 Prakticky všechno, co jsem považoval za podstatné a důležité zde bylo, snadné vyhledávání, zadávání údajů atd. nenacházím zde žádné nedostatky. Prakticky všechno, co jsem považoval za podstatné a důležité zde bylo, snadné vyhledávání, zadávání údajů atd. nenacházím zde žádné nedostatky. ... více Letenky: Praha(PRG), Londýn(LGW)
 • Sotiris Charalampous, xx, 19.04.2016 Vše ok. Vše ok. ... více Letenky: Praha(PRG), Bělehrad(BEG), Larnaca(LCA)

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent