Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Když si rezervuji letenku, za co všechno budu platit poplatky na letišti, ať vím kolik do toho celkem vložím nákladů? Letím do Anglie.

Když si rezervuji letenku, za co všechno budu platit poplatky na letišti, ať vím kolik do toho celkem vložím nákladů? Letím do Anglie.

Když si kupujete letenku prostřednictvím našeho portálu, v nákupním košíku vidíte kolik stojí letenka, jaké jsou letištní a manipulační poplatky. Zde však platí, že si musíte dát pozor na zavazadla, jejichž povolená váha závisí od letecké společnosti, kterou letíte. V případě překročení váhy platíte na letišti poplatky (výška závisí od letecké společnosti). Příklad: u společnosti Lufthansa zaplatíte při zpátečním letu do Londýna letištní poplatky ve výšce cca 4 676, - a manipulační poplatek 200, - . V ceně je 23kg zavazadlo v ekonomické třídě. Užijte si váš první let a kdyby něco, jsem tady pro vás ;)

Váš Generál LeTenky

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent