Letenky - Finnair

[Folder]
[Folder]
[Folder]  (návrat)
[Folder]  (návrat)


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23měs
Vyhledat na staré verzi letenky.com
Informace o zavazadlech letecké společnosti Finnair
Příruční zavazadlo v ceně letenky, 1x8kg/osoba, max. rozměry 56x45x25cm
Zapsané zavazadlo (do podpalubí) v ceně letenky, 1x23kg/osoba, max. rozměry (výška+šířka+hloubka)=158cm
Archiv zpráv

Aktuality

[Jak se dostanete do Helsinek?]

Nejjednodušší a nejrychlejší je dopravit se do hlavního města Finska letadlem. Jinak musíte kombinovat  auto nebo autobus s trajektem.

Finská národní letecká společnost Finnair patří k největším na finském trhu a byla založena v roku 1923. Její původní název byl Aero O/Y. První let společnost uskutečnila v roce 1924 a směřoval z Helsink do Talinnu (Estonsko). Nynější název nese společnost od roku 1953.

Domovskou základnou je letiště Helsinki – Vantaa Airport. Od roku 2001 je Finnair členem aliance leteckých společností Oneworld. Flotilu letecké společnosti tvoří stroje typu Airbus, Boing, Embraer a MC Donnell Douglas. Finnair představuje klasickou leteckou společnost.

Společnost Finnair se svým zákazníkům snaží co nejvíce přiblížit i prostřednictvím mobilních služeb, telefonicky si mohou provést check-in nebo si mohou změnit svoji cestovní třídu.

Letadla společnosti Finnair létají vnitrostátní lety v rámci Finska, a také létají do Evropy, Ásie a Tichomoří, do Severní Ameriky a na Blízký východ.

 

IATA kód společnosti: AY

Webová stránka společnosti: www.finnair.com

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent